"Rolnik szuka żony 5" odcinek 11. Krzyszof doprowadzi Ewelinę do łez?! Co wydarzy się na randkach rolników? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Rolnicy i ich wybranki wybierają się na kolejne randki. Czy padną słowa, które będą oznaczały tylko jedno? Komu się uda, a kto spotka się po raz ostatni? Zobacz zapowiedź 11. odcinka programy "Rolnik szuka żony"!

Multimedia

"Rolnik szuka żony" sezon 5. odcinek 11. w niedzielę, 25.11.2018 o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

W 11. odcinku programu "Rolnik szuka żony" nadchodzi czas na ważne rozmowy i ostateczne deklaracje. Czas randek. Czy nowe miejsca i romantyczna sceneria pozwolą na otwarte rozmowy?

Grzegorz i Dorota ulubieńcami widzów? Para planuje już dzieci! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wygląda na to, że u trzech par uczucie rozwija się i każde kolejne spotkanie jest wyjątkowo przyjemnym doświadczeniem dla obu stron. Dwóch rolnik wciąż jednak nie wie, czego tak naprawdę potrzebują. Czy przekreślą swoje szanse na szczęśliwy związek? Będą rozmowy o przyszłości i uczuciach. Niestety będą też gorzkie chwile, poleją się łzy!

Czym Marek zaskoczy Olę? Jak Dorota zwraca się do Grzesia? Jakie deklaracje wobec Małgosi składa Jan? Czy słowa, które padły przekreślą znajomość Eweliny i Krzysztofa? Jak rozwija się znajomość Agaty i Łukasza? Przekonamy się już wkrótce!

Oświadczyny, gorzkie słowa i ostateczne rozstania! Sprawdź, jak przebiegły randki! [CO SIĘ WYDARZYŁO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Nike51 (gość)

    Ten Krzysztof nie dorasta Tobie Ewelinko do pięt.Nie martw się jesteś miłą sympatyczną dziewczyną. Znajdziesz kogoś kto będzie zasługiwał na miłość.Czego życzę Tobie z całego serca

    26.11.2018 13:09
  • CIEKAWA (gość)

    GOSKA I JAN ..OD POCZĄTKU BYLO WIADOMO ŻE BAB POTRZEBUJĄCA TAK NA CHWILĘ ..NICI Z ICH ZWIAŻKU WYJDĄ NIE PASUJĄ DO SIEBIE ..RYCZĄCA 45 ..SAMA NIE WIE CO CHCE .DZIWNE ŻE ZADEN ROWIESNIK JEJ NE PORWAŁ ..TE JEJ MILOSNE WYZNAIA ..TAKIE PROSTACKIE ..UBRANA CO NAJMNIEJ ŚMIESZNIE WIELKA DOPA UPCHNIETA W SPODENKI ZA KROTKIE ..NOGI ROZJEŻDZAJACE SIE NA BOKI ..UPS ..BYLE CO .SZKODA DZIEWCZYN ZE JE GOSKA WYWALIŁA DOBRZE ZE JAN SIE PRZEKONAŁ ZE WYBRAL ZLĄ KOBIETĘ .

    26.11.2018 09:55
  • CIEKAWA (gość)

    GOSKA I JAN ..OD POCZĄTKU BYLO WIADOMO ŻE BAB POTRZEBUJĄCA TAK NA CHWILĘ ..NICI Z ICH ZWIAŻKU WYJDĄ NIE PASUJĄ DO SIEBIE ..RYCZĄCA 45 ..SAMA NIE WIE CO CHCE .DZIWNE ŻE ZADEN ROWIESNIK JEJ NE PORWAŁ ..TE JEJ MILOSNE WYZNAIA ..TAKIE PROSTACKIE ..UBRANA CO NAJMNIEJ ŚMIESZNIE WIELKA DOPA UPCHNIETA W SPODENKI ZA KROTKIE ..NOGI ROZJEŻDZAJACE SIE NA BOKI ..UPS ..BYLE CO .SZKODA DZIEWCZYN ZE JE GOSKA WYWALIŁA DOBRZE ZE JAN SIE PRZEKONAŁ ZE WYBRAL ZLĄ KOBIETĘ .

    26.11.2018 09:54
  • LUKI (gość)

    OLA Z JASLA ,,NIE PASOWAŁA DO MARKA BO JEJ SIE MARZYL KSIĄŻĘ Z BAJKI A NIE WIEJSKI CHLOP ..ZAPOMNIAŁA O TYM ZGLASZAJĄC SIE DO PROGRAMU ..OLU LATA LECA MOZE TO BYLA TWOJA ZYCIOWA SZANSA .FACECI W JEJ WIEKU SZUKAJA MLODSZYCH .MAREK SIE LADNIE ZACHOWAL NIE PROSZĄC BABY O DALSZE KONTAKTY ..NAJGORSZY FACET SZYBCIEJ ZNAJDZIE BABĘ NIZ BAB CHLOPA .OLA NIE WIE ŻE MAREK NIE POTRAFI CZAROWAĆ KOBIETY .

    26.11.2018 09:49
  • rybka (gość)

    Jan i Goska ..ale Jan dał sie oglupić babie .Nabrał sie na jej slodkie slowka ..pobawiła sie w milosć ..ale po paru tet a tet jej w lozku nie przypasił i co juz jej milosc przeszła .Dobrze tak Janowi bo oczarowala go najgorsza z bab ..poleciał na jej lep lep niby mlodosci .Dostanie po nosie .Gonia sie ustroila wielkie dupsko upchnęła w krotkie spodnenki ..koslawe nogi wystawiła i zgrywa mlodkę .JANIE OCKNIJ SIĘ I ZOSTAW TBABINĘ .nIKT MLODY NIE LECI NA NIĄ TO O CZYMŚ MOWI ZE SZUKA STARSZEGO TYLE LAT CHLOPA ..OT DZIEWOJA KTORA NIE WIE CZEGO CHCE LUB ZEPSUTA DO CNA PRZEZ ŻYCIE .CZEGO JA MAZ ZOSTAWIŁ .pASUJE DO mARKA TYLE ZE ONA NIE ROBOTNA TAKIE LELULUM POLELELUM .OBSTAWIAM ZE NIE ZOSTANĄ RAZEM OD PIERWSZEGO ODCINKA.

    26.11.2018 09:44
  • Tomek (gość)

    Ten wiejski chłopaczek niedojrzały krzysio któremu miłość przytrafiła się jak ślepej kurze ziarno, odrzucił piekną delikatną dziewczyne która zakochała się w nim spontanicznie długo teraz poczeka na taką drugą zranił panią Ewelina a mantra powraca po co wybierał dawał nadzieje zachował się jagby dziewczyny stały do niego w kolejce a niepotrafił sklecić poprawnie jednego zdania niech maca kury

    25.11.2018 22:42
  • Pitt (gość)

    szkoda Eweliny bardzo fajna dziewczyna,śliczna i zrównoważona

    25.11.2018 22:27
  • pietruszka (gość)

    chłopaki niekturze patrza na majatek. co maja takie ladne kobiety, co one w wsiokach szukaja ,milosci znajdziesz tylko trzeba chciec ,dziewczyny sa mezczyzni lepsi od tych powodzenia

    25.11.2018 22:23
  • Gosc (gość)

    Marek to beton i ćwok, Krzysztof to Krzyś niedojrzały a Jan to demencja

    25.11.2018 22:15
  • Rafał (gość)

    Ola nie przejmuj się, to zwkķły dupk !!!

    25.11.2018 22:07
  • Amanda (gość)

    Te dziewczyny już bardziej się poniżyć się nie mogą mądre ładne wykształcone nie wiem czego one szukają w takim programie głowa do góry i do przodu miłość można znaleźc i bez tego pr.

    25.11.2018 19:04
  • Ona (gość)

    Ci co wypisuja takie glupoty to sa popaprance

    25.11.2018 11:15
  • Maryska (gość)

    Nie rozumie tych dziewczyn zadnej nic nie brakuje i tak sie narzucac i ponizac przed chlopami WSTYD drogie panie czekajcie cierpliwie na swoja polowke

    25.11.2018 10:57
  • Pawel (gość)

    Zgadzam sie wszystkie zakochane ale w.czym i kim Miłość nie przychodzi ot tak. Tam dziewczyny zobatszyly i sie zakochały ale w Czym?co gnuj w stajni jm nie przeszkadza myślał by kto