"Rolnik szuka żony 5" odcinek 3. Rolnicy podejmują pierwsze decyzje! Które panie zostaną zaproszone do domów? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Rolnicy 5. edycji programu "Rolnik szuka żony" poznali już autorki listów, które najbardziej ich zainteresowały. Teraz przychodzi czas na zaproszenie pań do swoich domów. Zobacz zapowiedź 3. odcinka nowej odsłony hitu Jedynki!

Multimedia

"Rolnik szuka żony" sezon 5. odcinek 2. w niedzielę, 9.09.2018 o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

Widzowie "Rolnik szuka żony" po raz kolejny śledzą losy samotnych rolników i osób, które zamieszkują w ich gospodarstwach, poznając uroki życia na wsi. Panowie spotkali już kandydatki na swoje żony. Czy do którejś mocniej zabiło im serce?

Kim są kandydatki na żony? Przedstawiamy uczestniczki programu! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Nadszedł czas trudnych decyzji i ostatecznych wyborów. Rolnicy muszą zdecydować, które spośród pań zaproszą do siebie do domu. W podjęciu decyzji ma pomóc im wspólne, aktywne spędzenie czasu. Czy to wystarczy, by poznać się bliżej?

- Jedna z nich skradła odrobinę mojego serca - przyznaje Łukasz. O kogo chodzi? Czy uczucie zostanie odwzajemnione? Czy pozostali rolnicy także poczuli, że miłość jest blisko? Zobacz zapowiedź nowego odcinka!

Małgosia i Paweł spodziewają się dziecka! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×