"Rolnik szuka żony 5" odcinek 5. Pierwsze prace na wsi i przeprosiny Jana! Co się wydarzy? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Do rolników przyjechały panie, z którymi bohaterowie "Rolnik szuka żony" chcą poznać się bliżej. Czas na to, aby zobaczyły, jak żyje się na wsi. Zobacz zwiastun nowego odcinka programu TVP1!

Multimedia

"Rolnik szuka żony" sezon 5. odcinek 5. w niedzielę, 30.09.2018 o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

Jan, Krzysztof, Marek, Łukasz i Grzegorz przywitali już panie, które zaprosili do swoich gospodarstw. Każda z nich będzie miała okazję przekonać się, jak wygląda życie na wsi i co ich czeka, jeśli poczują do rolników głębsze uczucie.

Mikołaj i Marta wzięli ślub! Jak wyglądała para młoda? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 5. odcinku "Rolnik szuka żony" przychodzi czas na pierwsze pracy na roli. Rolnicy obudzą swoje wybranki wcześnie rano i pokażą, co należy robić każdego dnia,bo jak wskazuje Marta Manowska: w gospodarstwach wszystko ma swój czas i swoją porę - najpierw praca, a potem przyjemności. Między Marią i Janem dojdzie do pierwszego konfliktu. Będzie on na tyle poważny, że rolnik postanowi ją przeprosić z bukietem w ręku. O co poszło? Czy Maria przyjmie przeprosiny?

Przypomnijmy, że u Grzegorza pojawiły się: Dorota, Monika i Martyna. Wybór Łukasza to Paulina, Iwona i Agata. Jan postanowił zaprosić do siebie Marię, Elżbietę i Małgorzatę. Krzysztof zdecydował się na Jessicę, Katarzynę i Ewelinę, a do Marka przyjechały: Joanna, Aleksandra i Aneta. Czy któraś z pań już teraz będzie chciała wrócić do domu?

Jessica gwiazdą internetu. Oto jej najlepsze powiedzenia! [CYTATY, ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×