"Rolnik szuka żony 5" odcinek 5. Program został zdjęty z anteny przez TVP! Co się stało? Kiedy zostanie pokazany nowy odcinek? [ZMIANA W PROGRAMIE]

Nie mamy dobrych wieści dla fanów programu "Rolnik szuka żony". Niestety TVP1 nie pokaże dzisiaj (30.09.2018) 5. odcinka 5. sezonu programu "Rolnik szuka żony". Dlaczego? Sprawdźcie co się stało!

Multimedia

"Rolnik szuka żony" sezon 5. odcinek 5. w niedzielę, 7.10.2018 o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

Telewizja Polska podjęła decyzję, iż zaplanowany na 30 września odcinek programu "Rolnik szuka żony 5" nie zostanie wyemitowany w pierwotnym terminie, lecz jego emisję przeniesiono na kolejną niedzielę - 7 października, na godzinę 21:15.

Całe zamieszanie spowodowane jest Mistrzostwami Świata w siatkówce mężczyzn i meczem finałowym imprezy, gdzie o tytuł zagrają Polacy i Brazylijczycy. Początkowo mecz miał zostać wyemitowany na antenie TVP2, ale z uwagi na rangę wydarzenia Telewizja Polska postanowiła jego emisję przesunąć na główną stację - TVP1.

Pierwsze prace na wsi i przeprosiny Jana! Co się wydarzy? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przez to widzowie zamiast programu "Rolnik szuka żony" obejrzą finał Mistrzostw Świata w siatkówce. O godzinie 21:05 na TVP1 ruszy meczowe studio, natomiast o 21:10 zostanie na żywo wyemitowany mecz Polska - Brazylia. W tym samym czasie widzowie TVP2 będą mogli obejrzeć filmy "Wielkie oczy" (godz. 20:05) oraz "Boska Florence" (godz. 21:55).

Żałujecie, że dzisiejszy odcinek programu "Rolnik szuka żony" nie zostanie wyemitowany?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Adam Zagorzyce (gość)

    Pozdrawiam serdecznie Pana Jarosława Kaczyńskiego i cały rząd PiS.

    01.10.2018 05:19
  • Adam Zagorzyce (gość)

    Myślę że tydzień szybko zleci ,Pozdrawiam serdecznie Wszystkich za zainteresowanych i zawiedzionych.

    01.10.2018 05:13
  • Rolnik (gość)

    Tak nie powinno być są kanały sportowe do tego to po co wam tvp sport jak na każdych kanałach wyświetlacie sport !!!!!!!!!!!!

    01.10.2018 04:33
  • Michalek (gość)

    Chcieliscie PiS i Kurskiego to macie powrot do polski ludowej

    01.10.2018 03:33
  • Xxx (gość)

    Dlaczego nie bylo rolnika na pr 1?... siatkowke emitowaly inne kanaly.nie wszyscy ludzie lubia sport.beznadzieja!

    01.10.2018 01:10
  • Polak (gość)

    Jebany sport sobie puszczajcie na tvp sport a nie rolnika wywaliliście. Dranie! My chcemy rolnika!!!!!

    01.10.2018 00:23
  • Widz (gość)

    Właśnie. Miał być na TVP 2.A tu na wsadzili na tvp1. Jedyny program czyli Rolnik oglądam na tej beznadziejnej prezesowej telewizji.Bo nic tam nie ma oprócz oszukanczych sondażowych wyników. I tych oszustow którzy mydła oczy ludziom.

    01.10.2018 00:16
  • Tomek (gość)

    Ciekawe jak się wytłumaczą z tego.Niech by puscili normalnie na dwójce. Toć każdy ma drugi program w telewizorze. Każdy ma też oglądania tego co chce.A tu zmiana i nazucanie .To tak nie działa .Mamy wolność czy nie? A może zamiast rolnika będzie orędzie kogoś od Pana K.....I będzie odcinek przesunięty. Mam gdzieś te mecze i nie cierpię ich.I będę to mówił. Dawać rolnika w dwóch odcinkach .!!!

    01.10.2018 00:06
  • Kris (gość)

    poza tym mecz wg planu miał być na TVP 2 !!!!!!!!!!!!!!

    30.09.2018 23:56
  • KRIS (gość)

    Kurski pokazuje jak podatników ma w du..... nie licząc się z nami

    30.09.2018 23:55
  • syska (gość)

    bardzo bylam rozczarowna.pamietam ze dzis rano jeszcze prosilam meza zeby mi sprawdzil godzine czy aby na pewno o tej bedzie.a pozniej okazalo sie ze bedzie mecz na tym kanale.bylam bardzo rozczarowana.

    30.09.2018 23:53
  • Mark (gość)

    Zaraz coś znowu wymyśla i wstawia swój sądaz partyjny zamiast rolnika i powiedzą sorry odcinek będzie w następnym tygodniu.Bo teraz na jedynce będzie lepsza niż na dwójce oglądalność. Oddajcie Polsatowi tego rolnika oni uszanuja widza a nie jak wy oszusci programowi...

    30.09.2018 23:53
  • Magda (gość)

    Ja pitole, oglądałam mecz, ale był prxecież na tvp2 to tvp1 nie mogło puścić Rolnika, żebym teraz mogła puścić sobie powtórki w internecie? Tylko cały tydzień czekania, totalny brak szacunku dla widza, z jakiegoś powodu na rękę im odwleczenie o kolejny tydzień??? No powinni jutro puścić w poniedziałek, a nie za tydzień! Sami sobie to oglądajcie jak mam cały tydzien czekać

    30.09.2018 23:53
  • syska (gość)

    Bardzo zaluje.czekalam na niego caly tydzien.to jedyny program ktory ogladam.bardzo go lubie i kibicuje rolnikom.trzymam kciuki za dobre wybory.mam nadzieje ze za tydzien nie bedzie kolejnych mistrzostw lub powtorek bo bym sie zalamala.

    30.09.2018 23:51
  • Zuza (gość)

    Tak czekalam na rolnika a tu zonk. Precz z meczami

    30.09.2018 23:43
  • Zuza (gość)

    Tak czekalam na rolnika a tu zonk. Precz z meczami

    30.09.2018 23:42
  • Wnerwony (gość)

    Jak niepotrafia uszanować widzą to niech oddadzą rolnika dla któregoś innego kanału tv.Tam napewno uszanuja widza i nie zrobią z widzą idiotę. Który czeka tyle czasu a co ma w zamian???Brak przeprosin na zadnym dolnym pasku gdzie jak PiS coś ogłasza co się ich tyczy to zawsze leci a tu g....Mają abonentów gdzies zero tłumaczenia i szacunku.Człowiek z netu wszystkiego musiał się dowiedzieć czemu rolnika nie ma.A na ekranie tv1 i tv2 nic nawet żadnej na dole zmianki. Juz żygam na wszelakie mecze..

    30.09.2018 23:41
  • Ela (gość)

    Kiedys Rolnik szuka zony byl w Polsacie. Nie bylo takich manipulacji i szacunek dla widza. W TVP robia co chcą, przerywaja, zamieniaja i na sile wciskaja sport...a nie wszyscy sa pasjonatami w tej dziedzinie.

    30.09.2018 23:41
  • Jan (gość)

    To juz nie pierwszy raz takie przeskakiwanki. Zawsze program z dużą oglądalnością " zastapiony" sportem. Mnie to wszystko jedno , ale moj babiniec szaleje w domu.

    30.09.2018 23:37
  • Widz (gość)

    A w d...mam mecz i jeszcze jednocześnie na tylu kanałach. Może wiadomości zrobią w dwojce o tej samej porze bo będą ogłaszać winiki jakie to oni prowadzą w sandazach i będą klaskac z zadowolenia. Nieładnie zrobiliście z ludzi durni. Mam w d....taka telewizję. Ajajaj puscili głupi serial o królach i się szczycą. Szkoda słów. Olewam te programy...Tv1 i tv2..