"Rolnik szuka żony 5". Odcinek 6. nie zostanie pokazany! Dlaczego nie będzie emisji programu w niedzielę? [ZDJĘCIA]

Kolejna zmiana w programie TVP1 i kolejna niedziela bez "Rolnika"! Dlaczego nie zostanie wyemitowany "Rolnik szuka żony"? Kiedy będzie można obejrzeć 6. odcinek hitowego programu Telewizyjnej Jedynki?

Multimedia

"Rolnik szuka żony" sezon 5. odcinek 6. - kiedy emisja?

TVP znowu zmienia ramówkę! W niedzielę, 14 października widzowie nie obejrzą 6. odcinka programu "Rolnik szuka żony". Z czym związana jest ta zmiana? Dlaczego nie będzie "Rolnika" o stałej porze?

TVP promuje molestowanie seksualne? Jest oświadczenie w związku z zachowaniem Jana! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przeniesienie 6. odcinka związana jest z transmisją meczu piłki nożnej w ramach Ligi Narodów UEFA, która rozpocznie się o godz. 20:35. Z tego też powodu przesunięta została emisja serialu "Drogi wolności", którego nowy odcinek będzie można obejrzeć o godz. 19:45, a nie jak zwykle o 20:10. "Rolnik szuka żony" został całkiem zlikwidowany i nowe perypetie bohaterów programu zobaczymy dopiero w kolejną niedzielę, 21 października.

Liga Narodów UEFA 2018/2019, w ramach której odbędzie się niedzielny mecz Polska - Włochy, to pierwsza edycja tych rozgrywek. Trwa ona od 6 września 2018 do 9 czerwca 2019. Polska jest w grupie 3. z Portugalią i z Włochami.

Oto wszystkie małżeństwa z "Rolnik szuka żony". Kto znalazł miłość w programie? [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Pysia (gość)

    Żałosne z was trole. Ile wam płacą za wylewanie tych pomyj??? Nic wam nie pasuje. Na TVN-ie macie całą prawdę, całą dobę...buahaha... :P

    12.11.2018 00:37
  • Wkurwiona. (gość)

    Ja się nie dam TVP1 robić już dłużej w h. . .. Jeszcze jest Polsat i TVN Te stacje szanują widzów.

    17.10.2018 21:56
  • Wkurwiona. (gość)

    Ja się nie dam TVP1 robić już dłużej w h. . .. Jeszcze jest Polsat i TVN Te stacje szanują widzów.

    17.10.2018 21:55
  • Oszukana. (gość)

    Już nie będę oglądać tego programu Niech sobie puszczają co chcą . Na TVN zaczyna się o tej porze nowy serial. Ta stacja nigdy mnie nie zawiodła

    17.10.2018 21:54
  • Wkurwiona. (gość)

    Ja się nie dam TVP1 robić już dłużej w h. . .. Jeszcze jest Polsat i TVN Te stacje szanują widzów.

    17.10.2018 21:49
  • Wkurwiona. (gość)

    Ja się nie dam TVP1 robić już dłużej w h. . .. Jeszcze jest Polsat i TVN Te stacje szanują widzów.

    17.10.2018 21:42
  • Doti. (gość)

    Już nie pierwszy raz program jest odwoływany.To jest nie szanowanie widza. Inne stacje telewizyjne nie robią takich "niespodzianek". Ja już za ROLNIKA" dziękuję,wracam do TVN-u.

    17.10.2018 21:25
  • Izabela (gość)

    Tvp siega dna, idz Pan Panie Kurski na jakas pielgrzymke czy cos lepiej.

    15.10.2018 19:38
  • xenia (gość)

    Władza wie lepiej co i kiedy ludzie mają oglądać...

    15.10.2018 09:12
  • Johny (gość)

    Lepszy rolnik niż stresować sie i ogladac i tak przegrany mecz.Polska piłka jest jak polska telewizja wiadomo do czego.

    14.10.2018 22:42
  • Johny (gość)

    Nie wiem po co stworzono Tvp sport skoro puszczaja mecz i na tvp1 i jednoczesnie na tvp sport.gdzie logika?podejrzewam ze juz taka bieda w tvp ze nie maja czym zapelnic ramówki.tylko słaba korona królów,tasiemce i tureckie betont.żal panie K.... I ja mam płacić abonament ,żart :-)

    14.10.2018 22:32
  • rozwodnik (gość)

    Zarabiaja na reklamach miliardy, dlatego mecz dali zamiast. Debile jak nie disco polo to podstarzali kopacze.

    14.10.2018 22:13
  • Maria (gość)

    To sa kpiny !!!!! Nie wszyscy Polacy sa kibicami pilki siatkowej lub noznej, a jesli Zarzad Telewizji Polskiej tak bardzo chcial pokazac na TVP 1, jak beznadziejnie graja polscy pilkarze, to mogl przeniesc program Rolnik Szuka Zony na TVP 2.

    14.10.2018 21:45
  • Rolnik (gość)

    Nie lubię meczy. Pierd... wkur... mnie ta telewizja. Przez to do spowiedzi musze iść. Żeby człowiek raz w tygodniu nie mógł obejrzeć programu takiego

    14.10.2018 21:38
  • Wkurzona (gość)

    To kolejny taki numer z meczem, albo nie można obejrzeć "Rolnika" albo serialu w tygodniu. Są przecież kanały sportowe. Oj Panie Kurski myśli Pan jak typowy facet, potem Pan jęczy, że oglądalność spada, żałosne

    14.10.2018 21:34
  • Damian (gość)

    Kurski i ta cała partia rządząca i Po na Grenlandię!

    14.10.2018 21:28
  • Moniqa (gość)

    Pierwszy raz jakos przebolalam ale teraz przeginacie pałe

    14.10.2018 21:27
  • Pluszakowa gryzelda (gość)

    Kurskiego do blendera bo to jest straszna cholera,zrobić z niego sieczka,ratuje go tylko ucieczka!!!

    14.10.2018 21:21
  • Wrrrr (gość)

    To kurwa niech pzpn za mnie placi abonament. Ja place i rzadam ogladac to co ja chce!!!!!!

    14.10.2018 21:14
  • Baba (gość)

    Co za suchar wredne dziady maja rozrywke w niedziele a nie my!

    14.10.2018 21:03
NowszeStarsze