"Rolnik szuka żony 5". Odcinek 6. nie zostanie pokazany! Dlaczego nie będzie emisji programu w niedzielę? [ZDJĘCIA]

Kolejna zmiana w programie TVP1 i kolejna niedziela bez "Rolnika"! Dlaczego nie zostanie wyemitowany "Rolnik szuka żony"? Kiedy będzie można obejrzeć 6. odcinek hitowego programu Telewizyjnej Jedynki?

Multimedia

"Rolnik szuka żony" sezon 5. odcinek 6. - kiedy emisja?

TVP znowu zmienia ramówkę! W niedzielę, 14 października widzowie nie obejrzą 6. odcinka programu "Rolnik szuka żony". Z czym związana jest ta zmiana? Dlaczego nie będzie "Rolnika" o stałej porze?

TVP promuje molestowanie seksualne? Jest oświadczenie w związku z zachowaniem Jana! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przeniesienie 6. odcinka związana jest z transmisją meczu piłki nożnej w ramach Ligi Narodów UEFA, która rozpocznie się o godz. 20:35. Z tego też powodu przesunięta została emisja serialu "Drogi wolności", którego nowy odcinek będzie można obejrzeć o godz. 19:45, a nie jak zwykle o 20:10. "Rolnik szuka żony" został całkiem zlikwidowany i nowe perypetie bohaterów programu zobaczymy dopiero w kolejną niedzielę, 21 października.

Liga Narodów UEFA 2018/2019, w ramach której odbędzie się niedzielny mecz Polska - Włochy, to pierwsza edycja tych rozgrywek. Trwa ona od 6 września 2018 do 9 czerwca 2019. Polska jest w grupie 3. z Portugalią i z Włochami.

Oni znaleźli miłość w programie! Zobacz zdjęcia ze ślubów i wesel uczestników rolniczego showZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • anty kibic (gość)

    trzymam kciuki żeby nasi przegrali to nie zabiorą nam rolnika z anteny

    14.10.2018 20:51
  • John (gość)

    Jedyny program który zwiększa wam oglądalność a wy jakiś mecz.

    14.10.2018 20:51
  • gniewko (gość)

    Kurski Ty wieprzu podaj się do dymisji

    14.10.2018 20:46
  • rozpacz (gość)

    o ile mi wiadomo TVP ma nie jeden kanał,a tym czasem na drugim programie TVP jest emitowany jakiś beznadziejny film, czy nie można meczu puścić na antenie TVP2 Totalne lekceważenie widzów!!!!!!!!!!!!

    14.10.2018 20:44
  • Elza (gość)

    To się już w głowie nie mieści Prywatyny folwark sobie ciu...... Zrobili

    14.10.2018 20:39
  • Czubaka (gość)

    No i znowu z powodu sportu, muszą cierpieć ci którzy go nie oglądają... -Mamy kanały sportowe, może tam puścić sport? -Chuj, puszczaj go wszędzie. Jebać inne programy. Tylko szport!!11111... Żałosne. -_-

    14.10.2018 20:37
  • widz (gość)

    w listopadzie tez nie będzie emisji ?????, no bo będziemy po Wszystkich Świętych i trzeba się umartwiać...

    14.10.2018 20:37
  • Ada (gość)

    Powinni wyciąć serial "Drogi do wolności" i dać Rolnika...masakra. O 20.35 przełączmy kanał, pokażmy, jak nam się ta zmiana podoba!

    14.10.2018 20:33
  • kejt (gość)

    nie wszyscy są kibicami, sport na kanały sportowe a nie do telewizji publicznej

    14.10.2018 20:29
  • robo (gość)

    za takie praktyki nigdy ne zagłosuję na pis,

    14.10.2018 20:25
  • ewa (gość)

    Chcemy rolnika skandal

    14.10.2018 20:21
  • MAX (gość)

    Totalny brak szacunku dla ludzi oglądających program " Rolnik szuka żony ". Co mnie obchodzi jakiś mecz, niech emitują go na stacjach sportowych.

    14.10.2018 20:14
  • Adam (gość)

    Jak mozna robic ludzi w balona .a twp1w koncu udowadnia ze jest to tvp 1 smieciowa.wiarygodnosc zerowa..sport ma swoich fanow posiadajacych kanaly sportowe.co chcecie zyskac wciskajac narodowi mecze.dno ....totalne.

    14.10.2018 15:40
  • Marcin (gość)

    To niech rolnika puszcza na TVP sport.

    14.10.2018 12:31
NowszeStarsze