"Rolnik szuka żony 5" odcinek 6. Pierwsze zauroczenia na horyzoncie! U kogoś narodziła się już miłość? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Czy między rolnikami a ich kandydatkami na żony rodzi się uczucie? Kto ma faworytkę, a u kogo nie widać szans na zakochanie? Zobacz zwiastun 6. odcinka programu "Rolnik szuka żony"!

Multimedia

"Rolnik szuka żony" sezon 5. odcinek 6. w niedzielę, 21.10.2018 o godz. 21:35 w TVP1! - sprawdź program tv

W poprzednich odcinkach rolnicy wybrali panie, które zaprosili do swoich domów. Były już pierwsze codzienne prace, rozmowy, a nawet nieporozumienia.

TVP promuje molestowanie seksualne? Jest oświadczenie w związku z zachowaniem Jana! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Obowiązki obowiązkami, ale w wiejskim życiu jest przecież czas na zabawę, rozwijanie własnych pasji i randkowanie Czy w 6. odcinku programu "Rolnik szuka żony" gościom rolników spodoba się wiejskie życie? Czy któraś z pań poczuła, że to jej miejsce na ziemi?

Przypomnijmy, że u Grzegorza pojawiły się: Dorota, Monika i Martyna. Wybór Łukasza to Paulina, Iwona i Agata. Jan postanowił zaprosić do siebie Marię, Elżbietę i Małgorzatę. Krzysztof zdecydował się na Jessicę, Katarzynę i Ewelinę, a do Marka przyjechały: Joanna, Aleksandra i Aneta. Kto nie wytrzyma, a kto od razu wpisze się w ten klimat?

Oto wszystkie małżeństwa z "Rolnik szuka żony". Kto znalazł miłość w programie? [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×