"Rolnik szuka żony 5" odcinek 8. Rady rodziny i przyjaciół oraz... pocałunki prawdziwej miłości (?) [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Rolnicy spędzą ze swoimi kandydatkami na żony ostatnie chwile przed ostatecznym wyborem. Kto odnajdzie miłość? Komu pomogą rady rodziny i znajomych? Sprawdź, co wydarzy się w 8. odcinku 5. sezonu "Rolnik szuka żony"!

Multimedia

"Rolnik szuka żony" sezon 5. odcinek 8. w niedzielę, 4.11.2018 o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

Czas na ostateczne wybory! Przed rolnikami spotkania z rodziną i przyjaciółmi, którzy wskażą, która z pań najbardziej przypadła im do gustu. Kto zostanie w gospodarstwach rolników, a kto pożegna się z myślą o życiu na wsi?

Nowi rolnicy poszukiwani! Kiedy kolejna edycja programu? Jak się zgłosić? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Goście i gospodarze znają się coraz lepiej. Bliskie spotkania, rozmowy i głębokie spojrzenia rozbudzają uczucia. W 8. odcinku programu "Rolnik szuka żony" rolnicy coraz lepiej poznają swoich gości. Wychodzą dobre i złe strony potencjalnych życiowych partnerów. Nie brakuje romantycznych momentów, głębokich spojrzeń i westchnień, ale są też trudne rozmowy.

Przypomnijmy, że u Łukasza nie ma już Iwony. Rolnik zdecydowanie najwięcej uczucia okazuje Agacie. Co z Pauliną? Grzegorz wybiera między Moniką i Martyną. Jan wciąż romansuje z Marią, Elżbietą i Małgorzatą. W domu Marka goszczą: Joanna, Aleksandra i Aneta. Problemu z wyborem nie będzie miał Krzysztof. Jego dom opuściła już Jessica, a Kasia zapowiedziała, że między nimi nie będzie nic więcej niż przyjaźń. Czy Ewelina to ta jedyna?

Oto wszystkie małżeństwa z "Rolnik szuka żony". Kto znalazł miłość w programie? [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Adam (gość)

    Pan Jan wybrał najmłodszą uczestniczkę, popełniając wielki błąd. Jej całokształt zachowania budzi wiele zastrzeżeń (zaborcza, pazerna). Jeśli Pan Jan gustuje w młodych kobietach, to powinien szukać w wieku 20 - 30 lat. Jednak decyzja należy do niego.

    05.11.2018 16:27
  • Maria (gość)

    Gdybym miała wybierać kandydata rolnika wybrałabym zdecydowanie Grzegorza.Jest o wysokiej kulturze osobistej,uśmiech przeuroczy,inteligentny i grzeczny.Jest wykształcony.Zasługuje na fajną dziewczynę.

    04.11.2018 23:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×