"Rolnik szuka żony 5" odcinek 9. Łukasz ostro krytykuje Paulinę! Agata jest w ciąży? Zapłakany Marek idzie za głosem serca! [RELACJA Z ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 9. odcinku "Rolnik szuka żony" panowie podjęli ostateczne decyzje. Najtrudniejszy wybór mieli Marek i Grzegorz. Ten pierwszy ze łzami w oczach prosił swoją wybrankę o szansę. Najłatwiej poszło oczywiście u Łukasza i Krzysztofa. Sędrowski mocno skrytykował zachowanie Pauliny. W domu Jana sytuacja rozwiązała się "sama". Sprawdźcie, co jeszcze wydarzyło się w domu rolników. Jakich wyborów dokonali?

Multimedia

"Rolnik szuka żony" odcinek 9. - co się wydarzyło?

W "Rolnik szuka żony" nadszedł czas wyborów i decyzji. Grzegorz wybierał dziś między Moniką, Dorotą i Martyną. Panie zgodnie twierdziły, że ujęła je atmosfera w domu i rodzina Grzegorza. Każda z nich chciała być tą jedyną. -Moje serce chciałoby tu zostać - przyznała Martyna. -O chłopie... - westchnęła jedynie Marta Manowska. Rozmawiając z prowadzącą, rolnik przyznał, że zaiskrzyło między nim a Dorotą. -Od samego początku tak mi się spodobał - powiedziała szczęśliwa Agata.

Kim jest wybranka Łukasza Sędrowskiego? Jak wyglądała przed programem? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jan musiał decydować między Marią, Elżbietą i Małgorzatą. Rolnik przywitał Martę Manowską na werandzie z Małgosią. -Dziewczyny zjadły śniadanie i odjechały - opowiadał Jan. Jan przyznał paniom, że już przy otwieraniu listów typował Małgorzatę. Maria i Elżbieta były rozczarowane takim zachowaniem. -Mogłeś nam od razu powiedzieć - oceniły. -Byłyśmy fajnym tłem - plotkowały po wyjeździe kobiety.

W domu Marka wciąż goszczą: Joanna, Aleksandra i Aneta. -To jak skok na główkę, ale bez wody - ocenił swoją sytuację rolnik, który wsiadł potem na traktor i odjechał w siną dal. -Gdzie jest Marek? - dopytywała panie Marta Manowska. Podczas spotkania z prowadzącą Marek był zachwycony swoimi kandydatkami. Zapłakany rolnik wybrał Olę. -Dajmy sobie szansę - prosił. -Jestem zadowolona, ale trochę wystraszona. Będzie dobrze - powiedziała Aleksandra.

Ulubienica widzów zdradza kociakom swoje tajemnice! Zobacz, jak doi krowę!Zobacz więcej

Problemu z wyborem nie mieli za to Krzysztof i Łukasz. U tego pierwszego została tylko Ewelina, a drugi wybrał Agatę.-Tylko tyle mi potrzeba do szczęścia - powiedział Łukasz. Rolnik opowiadał o nieprzyjemnym rozstaniu z Pauliną. -Niezbyt miłe okoliczności były, ale tak się stało. Paula nie jest dobry człowiekiem. Zrobiła straszną awanturę... - ocenił Łukasz. Rolnik przyznał, że ma wszystko, czego pragnął. -Chodzę z motylami w brzuchu. Jak tylko ją zobaczę gdzieś tu na podwórko, od razu mi lepiej. Ona spełniła moje marzenie. Mam nadzieję, że ja spełnię jej- kontynuował. -Wreszcie pokochałem - skwitował Łukasz.

Kim jest Paulina - śliczna uczestniczka, którą odrzucił Łukasz? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Krzysztof przyznał, że z Jessicą nie pyknęło, a Kasia sama zdecydowała. Ewelina świetnie czuje się na gospodarstwie i niczego jej więcej nie potrzeba. Rolnik na osobności z Martą Manowską przyznał, że od początku jego faworytką była właśnie Ewelina. -Jessica na początku się starała. Ona za dużo się malowała, ona była taka bardziej... modelka. Nie odczułem, że ona przyjechała do mnie - ocenił czarnowłosą rolnik. Krzysztof zdecydował, że chce kontynuować znajomość z Eweliną i odwiedzić jej rodzinę. -Na weselisko jesteśmy przygotowani - przyznała mama Krzysztofa.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • szrek (gość)

    z mojej obserwacji lukasz to wiejski przyglup wielki bebzon pasuje na soltysa

    20.11.2018 17:06
  • Krystyna (gość)

    Łukasz, to facet beznadziejny. Jak można w taki podły sposób krytykować taką wspaniałą dziewczynę jak Paula. Ona po prostu powiedziała na końcu, to co czuła i za tę szczerość on ją w bezczelny sposób skrytykował. Takiego faceta nigdy bym nie chciała. Myślę, że ta kobieta, którą wybrał odejdzie od niego, bo nawet nie będzie mogła być z nim szczera i mówić co myśli w obawie o ostrą, niesprawiedliwą krytykę i brak dla niej zrozumienia.

    17.11.2018 16:25
  • yyyyyy (gość)

    Małgonia masakra,nawet się ubrać nie umie...w starych szmatach z lumpeksu przyjechała do chłopa....fryz koszmarny.....tyle o wyglądzie:-/a do tego piekielnie zazdrosna....i ma dziwny obłed w oczach....podejrzewam że talerze będą latały:-/

    12.11.2018 23:15
  • Kasia (gość)

    Panie Janie co Pan widział w tej Goni??? Chyba jedynie to że młodsza bo inteligentna to nie jest a zazdrosna jak nie wiem...

    12.11.2018 21:49
  • forest (gość)

    Gdyby Kasia nie odeszła sama w poprzednik odcinku, to Krzysiek nie wybrał by dzisiaj Eweliny… (Kasia najlepsza w tej serii)

    12.11.2018 18:12
  • Widz (gość)

    Duzo szczesci zycze Grzegorzowi i Dorocie pasuja do Siebie aczykolwiek duzo chemi miala Martynka do Grzegorza no ale wybor dokonuje Grzegorz ... U Jana katastrofa..... Z wykrzyknikiem ....lepiej nie komentowac bo usuna komentarz... Krzysztof coz jest bardzo plochy i grzeczny bardzo wstydliwy powinien miec babe co by go rozweselila ale Ewelina ma blysk w oku i to mysle ze im wystarczy tez jest cicha zamknieta w sobje ale moze milosc ich rozpali .... Kibicuje im bardzo ... U Pana Lukasza no co by tu dodac brak nadal manier obelgi w strone Pauliny ze to ona zla ta nie dobra itd...caly czas jej wina ... A Grzegorz tez mial trudno wybrac 3 mu pasowaly a z gracja i taktem podziekowal ...Martynie jak dziekowal za cieple spojrzenia... I cooo... I ich nie obrazil ..potrafil wyjsc z sytuacji i mile kazdej podziekowal a lukasz ??? Zwalil cala wine na Pauliine i koniec ... W sumie to sie nie dziwie ze ma juz 3 kobiete jak tak sie zachowuje ... Panie Lukaszu nie jest pan pemkiem swiata!!!!

    12.11.2018 15:00
  • ciocia - dobra rada (gość)

    Marek to skromny, pracowity mężczyzna, ale jego to wycofanie, uczciwość i nieśmiałość jest wynikiem złego wyboru partnerki - Aleksandry, cóż z tej mąki chleba nie będzie ....., a szkoda - mogło coś z tego być, ale widocznie wartości Anety mu nie odpowiadały.

    12.11.2018 14:44
  • Martita (gość)

    Jan: no coż jego wybór padł na Małgosie . szczescia życzę. Za to Marysia pełna klasa i ładna i zaradna babka. Chciałabym być taka na starość.💃 Grzegorz: super wybór. Może im się uda.👍❤ Łukasz: ta jego wybranka to tak jak w przysłowiu "każda potwora👹 znajdzie swego amatora". Może coś z tego będzie 😂 Marek: niestety najbardziej była nim zainteresowana Anetka. Szkoda, że dokonał tak fatalnego wyboru.😞 Krzysztof: niestety sztywna ta dziewczyna. Jeśli bedzie ślub to tylko z rozsądku. Za mało zwariowana i chyba z jego strony nic nie iskrzy do niej. 🔥

    12.11.2018 13:33
  • garwo (gość)

    Tłuścioch zdecydowanie nie ma za grosz kultury, najlepiej niech już się zajmie brzydkim leniuchem, którego poznał przed programem. Ludzie nie są durniami, mogli lepiej się kamuflować i nie wciągać do swoich machlojek innych kandydatek.

    12.11.2018 11:48
  • Gosia. (gość)

    No , cóż zobaczymy , co będzie dalej .....Marek i Ola , to porażka ......

    12.11.2018 09:53
  • Gosia. (gość)

    No cóż , zobaczymy , co będzie dalej ....ja wiem , że Marek i Ola , to porażka ......

    12.11.2018 09:50
  • Kaja (gość)

    Łukasza to już trzecia kobieta, wszystko świadczy o nim jakim jest tak naprawdę człowiekiem.

    12.11.2018 07:07
  • Stenia (gość)

    Najgorszym obłudnikiem i klamcą tego odcinka jest Łukasz.

    12.11.2018 07:00
  • Miłka (gość)

    Z Marka i jego wybranki nie będzie źadnego związku. Oni do siebie nie pasują i nadają na innych falach. Po wizycie w jej domu będzie koniec związku.

    12.11.2018 03:05
  • Miłka (gość)

    Z Marka i jego wybranki nie będzie źadnego związku. Oni do siebie nie pasują i nadają na innych falach. Po wizycie w jej domu będzie koniec związku.

    12.11.2018 03:05
  • ikka (gość)

    Hit sezonu to to, że Paulina nie jest dobrym człowiekiem !! o mało z fotela nie spadłam jak to usłyszałam... Zła kobieta, no naprawdę :)))) za to z wyglądem i klasą czego temu panu już zabrakło.....

    12.11.2018 01:04
  • Mia (gość)

    Wyborem Marka chyba wszyscy są zaskoczeni, nawet jego bliscy bo z tego co kojarzę to też po zapoznaniu z rodziną większość była zdania ,że Anetka jest najlepszą kandydatką..Od Oli wieje chłodem jak od Buki z Muminków..Szkoda,że to ją wybrał. Tymbardziej,że sama wybranka też nie była wcale w siódmym niebie i nawet kilka razy tuż po "werdykcie" podkreślała, że dopiero czas pokaże,że dopiero się poznają itd, jakby nie chciała żeby Marek wiązał z nią przyszłość i próbowała go ściągnąć na ziemie..Tej jego mamy też mi się żal zrobiło.. Grzegorz i Dorotka owszem pasują do siebie bo wiodą podobne życie ,ale z jego strony nie widać żeby coś iskrzyło.Tak jakby kierował nim tylko rozsądek albo kolega w spodniach ,bo tylko Dorotka była na tyle odważna , że go pocałowała:P Jan to jakaś porażka..Cham i prostak , jak można powiedzieć przy innych kandydatkach ,że on od początku interesowałą go tylko Małgorzatę .. Te babeczki ,które od niego uciekły bardzo fajne i zasługują na kogoś lepszego.Za to Małgorzata nie ma w ogóle poczucia humoru i dystansu do siebie. Ledwo poznała gościa a już zakochana i zazdrosna ..żenada Łukasz też burak .. stwierdza do kamer ,że Paulina to zły człowiek tylko dlatego ,że nie pogłaskała go po główce gdy ją odrzucił ale stwierdziła prawdę -że została upokorzona. Koleś zupełnie bez klasy.

    Krzysztof i Ewelina do siebie pasują i mam nadzieję , że udało im się stworzyć związek :)

    12.11.2018 00:54
  • keto (gość)

    Łukasz czy ty siebie słyszysz??? ,,Paulina nie jest dobrym człowiekiem"- a ty przepraszam jakim jesteś człowiekiem ? Dziwisz się Jej ,że tak zareagowała ? Taką fajną dziewczynę odrzuciłeś i życzę tobie (piszę z małej litery bo nie mam szacunku dla twojej osoby) abyś bardzo tego żałował i żeby ta twoja fałszywa agatka dała ci popalić o ile jeszcze w ogóle jesteście razem ha,ha . Paulina sobie poradzi, Ona jest piękną,silną kobietą.

    12.11.2018 00:42
  • Kasia (gość)

    Marek żle wybrał ta Ola nie była nim zainteresowana i nie pasuje do niego .Aneta byłaby bardzo dobrym wyborem ,nawet mama Marka popłakała się jak wyjeżdżała ,ale mogła synowi doradzić .Wydaje mi się że Marek zostanie sam ,nie potrafi wybrać sobie odpowiedniej kobiety.

    12.11.2018 00:01
  • Jo (gość)

    Jezu ta Małgonia to jest poprostu jakaś nawiedzona pojawia się za Janem momentalnie jak on zniknie ja się jej boje. Marek popełnił błąd, Łukasz masakra, Grzegorz no może być choć chemii nie widzę.

    11.11.2018 23:31
NowszeStarsze