"Rolnik szuka żony 5". Paulina Rykała prywatnie. Kim jest śliczna uczestniczka, którą odrzucił Łukasz? Ewa Chodakowska ma konkurencję! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Paulina Rykała to kandydatka Łukasza z 5. edycji "Rolnik szuka żony". Uczestniczka w 8. odcinku została odesłana do domu, a my postanowiliśmy sprawdzić, ile tak naprawdę stracił rolnik. Media społecznościowe Pauliny kipią od zdjęć w bikini, na których Paulina dumnie prezentuje swoje wyrzeźbione ciało! Sprawdź, kim jest śliczna uczestniczka, którą odesłał do domu Łukasz z "Rolnik szuka żony".

Multimedia

Paulina Rykała mieszka na co dzień w Holandii. W programie "Rolnik szuka żony" opowiadała, że jeszcze nigdy nie była w poważnym związku - na jej drodze zawsze pojawiali się niewłaściwi mężczyźni, z niewłaściwym podejściem do życia. Śliczna uczestniczka "Rolnik szuka żony" od początku starała się zdobyć serce Łukasza. Wstawała wcześniej, po to by zrobić mu śniadanie i pomóc w pracach na gospodarstwie, kiedy pozostałe uczestniczki jeszcze smacznie spały.

Łukasz dawał jej nadzieję. Mimo starań, Paulina w 8. odcinku "Rolnik szuka żony" musiała jednak wrócić do domu. Na koniec ujawniła, że rolnik kontaktował się z nią między odcinkami. -Dzwonił, pisał, dawał mi nadzieję na więcej - mówiła rozżalona.

Łukasz znalazł miłość swojego życia? Agata poprowadzi z nim gospodarstwo agroturystyczne? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kim jest śliczna uczestniczka, którą odrzucił Łukasz? Paulina Rykała z "Rolnik szuka żony" kocha fitness. Na jej Instagramie nie brakuje zdjęć w bikini, na których dziewczyna dumnie prezentuje swoje wyrzeźbione ciało! Startuje w konkursach bikini fitness i ma na swoim koncie kilka sukcesów.

Patrząc na prywatne zdjęcia Pauliny można jedynie zapytać: rolniku, czy ci nie żal? W galerii znajdziecie więcej zdjęć Pauliny z "Rolnik szuka żony"? Żałujecie, że nie zobaczycie jej więcej w programie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ola (gość)

    Sliczna to ona nie jest, chociaz cialo ma fajne. Na pewno fajna, robotna i ambitna. Znajdzie swojego. Lukasz do niej nie pasuje ani kapke.

    10.12.2018 14:26
  • oburzeni D&G (gość)

    Paulinko jestes wartosciowa dziewczyna, masz swoje pasje i zasady, staralas sie tez jak zadna pokazac z jak najlepszej strony, ale zostałas okłamana przez oszusta i jego szybkodajkę, TvP powinno zrekompensowac ci tą niesprawiedliwosc (moze udzial w innym programie), tym bardziej, ze prawdopodobnie tych dwoje sie znało wczesniej i oszukali wszystkich zeby zdobyc kase i rozglos! Prawie 100% ze znali sie przed, to zwyczajne oszustwo! Pozdrawiam Paulinę!

    06.12.2018 23:40
  • ja (gość)

    przypomina pocachontas ... ale głupia i zadufana w sobie. chłopina miał szczęście że wykopał to z domu ... baba to stworzenie boże co powinno stać w oborze a chłop z racji d...y wziął to do chałupy ...

    04.12.2018 07:20
  • Karolina (gość)

    Gość wygrał los na loterii, że nie związał się z tą zawistną babą. Boli ją, że wybrał inną... przykro mi, ale takie są zasady tego programu. Rozumiem, że 30 tka jej stuknęła (w co trudno i tak uwierzyć, bo moja 55 letnia mateńka ma mniej zmarszczek koło oczu niż ona) i za wszelką cenę chce złapać faceta, no ale trochę godności by się przydało.

    03.12.2018 20:53
  • Fr (gość)

    Te wszystkie negatywne komentarze to piszą zakompleksione dziewczyny , które wszystkiego zazdroszcza Paulinie i nie sięgają jej nawet do pięt!!!Albo podstarzałe rozgoryczone pseudo miss z okolicznych po peegerowskich wiosek!A skupiając się na gościu to chyba nie trudno zauważyć że tłusty i spocony wieprz non stop chodzi w jednej brudnej koszuli w kratę .Taki wiejski macho z wyeksponowanym łańcuszkiem w rozpiętej koszuli.Widac , że gość nie wylewa za kołnierz i nie potrafi się wysłowić jak przystało na kogoś kto ma swoje pięć minut w mediach.Typowy cham i burak.Szkoda tylko Pauliny .W sumie dobrze ,że wcześniej odpadła , lepiej dla niej i nie zmarnuje więcej czasu z tym ogrem!!!

    26.11.2018 08:05
  • Gosc (gość)

    Ciekawe w ktorym miejscu jest sliczna. Meski typ przecietna uroda zylaste cialoi do tego przekonana ze jest jedyna. Ciezkie mialby z nią zycie ten Łukasz..

    21.11.2018 22:02
  • Andrzej. (gość)

    Program wiele stracił po wyjeździe p.Pauliny, zapewne jest zasypywana propozycjami spotkań od wielbicieli. Czy tutaj zajrzy? Bardzo się starała, pracowita i wyjątkowa, marzenie poszukujących żon rolników. Jeżeli nie wyklucza Pani przyszłości w Polsce, założenia rodziny i zamieszkania w mieście lub spokojnej okolicy, w jaki sposób mógłbym nawiązać kontakt i czy jest to w ogóle możliwe? Pozdrawiam.

    21.11.2018 00:28
  • Zz (gość)

    He..też mi ładna ciekawe w ktorym miejscu hi hi... dobrze że Łuki jej nie wybrał.Nie dość.że brzydka to jeszcze wredna.Myslala że jest pępkiem świata. Okropny typ kobiety.Nie ona jedna tam byla. Pytam jakie nadzieje jej dawal.to że z nią pisal?...chcial ją moze lepiej poznac,aby sie utwierdzic w swym wyborze.Agatko życzę szczęścia!

    14.11.2018 22:53
  • Magda (gość)

    Odczułam, że Paula była pewna jej wyboru, ale było ich trzy, więc powinna liczyć się z konkurencją. Te dwie pozostałe były bardziej dziewczęce a nie muskularne jak chłop z zębami wystającymi. Powinna sobie skorygować zgryz

    14.11.2018 19:16
  • Janusz (gość)

    To brzydka baba jest jeszcze te muskuly dramat eeh ale pokazała się niech się dziolcha bawi hihihi

    12.11.2018 23:44
  • BELLA (gość)

    Do ZACIEKAWIONA- no to weź CZYSTĄ ale pustą miskę - ciekawe czy sobie pojesz, a przysłowie mówi Z ŁADNEJ MISKI SIĘ NIE NAJESZ, ALE Z PEŁNEJ

    12.11.2018 10:26
  • Zaciekawiona (gość)

    Uroda to nie wszystko jak mówi starsze pokolenie z ładnej miski się nie poje a z czystej zawsze ...i coś w tym jest😉

    12.11.2018 05:57
  • Magdalena (gość)

    Paulinko od początku byłaś moja faworytka jesteś wartościową osobą wszystkiego najlepszego! A ten burak niech siedzi z tą Agatą bo takie same buraki z nich :) ps słaba ta edycja chyba niektorzy rolnicy i zaproszone kandydatki na zone nie zrozumieli zasad tego programu:/

    11.11.2018 21:39
  • esmo (gość)

    ale debil z tego Łukasza. Wybrał najbrzydszą a taka śliczną Paulinkę odrzucił.

    10.11.2018 16:23
  • oczarowany (gość)

    To wszystko wydaje się niewiarygodne. Jak to możliwe, że taka dziewczyna miałaby zabiegać o względy jakiegoś spoconego i zapuszczonego chłopka? Dziewczyna ze światową ogładą, fajna, ładna, zadbana, odnosi sukcesy, ma pasję, z pewnością bardzo pracowita i ambitna. Zbłądziła na to pole buraczane, a chłopu się pomieszało we łbie i zaczął wybrzydzać. W końcu karę to on sam sobie wybrał :))) Teraz pokutuje.

    09.11.2018 20:31
  • Lila (gość)

    Zębatka śliczna? Błagam was...

    09.11.2018 18:16
  • koko (gość)

    Paulina jesteś bardzo wartościowym człowiekiem. Szkoda Cię dla Tego buraka. Jeszcze znajdziesz bardziej wartościowego i godnego Ciebie chłopaka

    06.11.2018 18:02
  • Tesciowa (gość)

    Ja tam nie wiem co tam w trawie piszczy z tym programem, ale pewne jest ze laska do tego polskiego botwina niew pasowala. Facet jest jakis sliski i w zadnym razie nie stworzy stalego zwiazku. To co wybral juz swiadczy o nim , ze nie potrafi dokonywac dobrych wyborow.A tak szczerze to najgorsza edycja z dotychczasowych. Goral to kawal bezczelnego chama, staruch jakis nie powazny , typowy lowelas, a babcie to takie ,,dzidzie piernik'' na sile szukaja chlopa

    06.11.2018 15:15
  • Małgośka (gość)

    Chyba ta Paula chciała się pokazać w naszym kraju,ale rolnik się jej wystraszył i plan się nie powiódł 😂

    06.11.2018 10:04
  • OK (gość)

    Paulina ... śliczna , to rzecz gustu. Dla mnie zwykła dziewczyna, ale jest OK