"Rolnik szuka żony 5". Pocałunek Doroty i Grzegorza skrytykowany przez Internautów! Dlaczego? [ZDJĘCIA]

Kolejna fala krytyki na uczestników "Rolnik szuka żony"! Tym razem dostało się Dorocie i Grzegorzowi, między którymi doszło do pocałunku. To nie spodobało się Internautom?

Multimedia

"Rolnik szuka żony" sezon 5. w niedziele o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

Grzegorz w 5. edycji "Rolnik szuka żony" wciąż gości u siebie trzy dziewczęta: Monikę, Martynę i Dorotę. Z tą ostatnią rolnik udał się na randkę na barce. To, co wydarzyło się podczas spotkania, nie spodobało się niektórym widzom.

Brak taktu Łukasza i rozterki Grzegorza. Kto odpadł z programu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Dorota nie ukrywa, że jest zauroczona Grzegorzem. Wyznała mu, że chciałaby, aby to ją wybrał. - Mam nadzieję, że to było to, co ona naprawdę myśli. Że nie było spowodowane całą tą sytuacją, tylko że naprawdę tak myśli - wskazał później rolnik.
- Oj, Grześ, Grześ, co ty ze mną robisz - pytała retorycznie Dorota.
- Jak to co robię? To co należy - odpowiedział jej rolnik.

Później Dorota zbliżyła się do Grzegorza i namiętnie go pocałowała. To nie spodobało się niektórym widzom, którzy dali temu wyraz w internecie. Pojawiły się komentarze tego typu:

Wszystko wszystkim, ale kobieta powinna mieć trochę szacunku dla siebie i tym bardziej na wizji nie zdobywać tym sposobem faceta...bo albo sam podejmie decyzję, że ją chce albo nie...

A ja mysle o ironio ,ze nie ma chemii.a przynajmniej nie w tym co pokazali.a to ze go pocalowala i weszla na kolana.coz.jak to facet.nie odmowil

Co z kobietami robią hektary...

W sumie to On nic nie musiał robić 😂 Trochę to mówi o dziewczynach XXI w...

Czy Grzegorz wybierze Dorotę? Przekonamy się już wkrótce!

Łukasz i Agata znali się wcześniej? Para jest już zaręczona i spodziewa się pierwszego dziecka? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Do Rere (gość)

    Tak piszesz jakby to ona go zabiła i czycha na następnego. Weź dziewczyno ogarnij się i zastanów. Tobie wszystko wolno a innych opinie masz głęboko. Inni ja też znają osobiście nie tylko ty. Rzuca cię chłopak i staje się tragedia to coś chyba z tobą nie tak.

    27.11.2018 08:19
  • Do Rere (gość)

    Jeśli tak było to jaka z ciebie siostra.Jak się ma dobry kontakt z rodzeństwem to chyba coś się zauważy. Ludzie latami że sobą chodzą i się rozstaja i jakoś wszyscy nie popełniają samobójstwa. Ja rozumiem cię. To ogromna strata. Ale takimi rzeczami zajmuje się prokuratura czy sąd. A ty oskarżasz dziewczyne i pisesz na forum o prywatnych sprawach jak wiejska plotkara.

    27.11.2018 08:08
  • Aga (gość)

    Cały ten serial jest porażką..ściągneli z niemieckiej stacji ten program jak i wszystko inne...

    13.11.2018 10:25
  • Rere (gość)

    Mam nadzieję że nikt z was oczywiście tego nie doświadczy .... A z Dorota to mam nadzieję że polara ha za to co zrobila a i jeśli znowu będą tu obrońcy dla Doroty to zbędne są odpowiedzi ja swoje zdanie wyraziłam a wasze mam daleko gdzies

    09.11.2018 07:48
  • Rere (gość)

    Jesteście porazka

    09.11.2018 07:35
  • do Rere (gość)

    Skoro tak dobrze znasz Dorotę,to na pewno wiesz czy została wybrana czy nie. 😉

    08.11.2018 22:28
  • do rere (gość)

    To skoro tłumaczyć się nie chcesz to nie wypisuj takich rzeczy. Osobiście znam przypadek, że chłopak został odrzucony i popełnił samobójstwo. Był słabej psychiki, dziewczyna nie jest niczemu winna, miałaby być z kimś na siłę, wbrew swoim uczuciom. Nie jedna kobieta i nie jeden mężczyzna został odrzucony i jakoś żyją dalej i nie targają się na swoje życie.

    08.11.2018 21:06
  • Rere (gość)

    Słuchaj nie wiesz o co chodzi to się nie wypowiadaj a tak wogle mam na to dowody a tobie tłumaczyć się nie bd broń sobie ją w zaparte mam to gdzieś tylko żeby później płaczu nie było nara

    08.11.2018 19:02
  • Do REre (gość)

    Takie pisanie o kimś i go oskarżanie na forach publicznych jest karalne. O czym ty piszesz w ogóle zabiła go Smsem ?!

    08.11.2018 17:30
  • Rere (gość)

    A zresztą taka piękna sympatyczna czego chłopa nie znalazła w Bieszczadach tylko do tv poszła bo pan Grzegorz jeszcze jej na tyle nie poznał żeby odrzucić tutaj po jakimś czasie goście sami ja zostawiali bo do wiedzieli się co zrobiła ... A zresztą z jej zachowaniem to z nią długo nikt nie będzie jak się da bliżej poznać każdy przed kamerą potrafi być sympatyczny miły zajebisty a w życiu codziennym nie wiecie jaki ktoo jest tak że nie pitolcie mi tu że po paru odcinkach z człowieka o innym charakterze zrobić zajebistego bo nikt święty nie jest a napewno już nie Dorota gdybym jej nie znała też bym mówiła że jest świetna ha ha ha śmieszne .

    08.11.2018 15:14
  • Rere (gość)

    Tak są prawdziwe bo przez nią mój brat 4 lata nie żyje i mam wiadomości jakie pisała do niego i wcale taka statyczna i miła nie jest !!!! Ja wiem swoje i ostrzegam pana Grzegorza przed następną tragedia a jeśli przez pana panią wybierze Dorotkę to nie daj Boże żeby się to samo stało co z moim bratem i nie będę dyskutować na ten temat ja tylko ostrzegam bo wcale takim nie winiatkiem nie jest!

    08.11.2018 14:54
  • Do rere (gość)

    Czy twoje informację się rzetelne??? Takich słów naprawdę nie rzuca się na wiatr... Fakt że komenrtarze może dodać każdy ale niech nie będzie to stos bzdur... Potwierdź to jakos A jeżeli Grzegorz przez Ciebie ja odrzuci... Dorota jest miła sympatyczna blondynka ale do bruneta nie pasuje i powinna gustownac w blondynkach... A Grzegorz powinien wybrać Martyne na jej widok miał iskra w oku... I niech na wygląd nie patrzy bo łaska oświele ładniejsza niż ta co u Łukasza nijaka Agata... Wogole Pan Grzegorz ma same fajne dziewczyny Pozdrawiam i życzę szczęścia i miłości...

    07.11.2018 19:05
  • Szafka (gość)

    Kto jak kto Grzesiek ma najgorzej wybrać wszystkie do niego coś czuja

    07.11.2018 11:26
  • Do Maryla (gość)

    W jakich Ty czasach Marylo z wiejskiego G-su zyjesz? Pocałunek to zbrodnia? zzznała go wczesniej bedąc u niego.Pocałunek , ktory sie byc moze z nim nie powtórzy.Co pocałowała to jej , a wybirze brzydka Martyne .

    07.11.2018 10:20
  • Maryla (gość)

    W wstyd dla Doroty całować się na pierwszej randce. Jak przed kamerą nie boi się pokazać uczuć to co dopiero działo sie w sypialni Grzegorza. Ojej!

    07.11.2018 09:47
  • ~ do Rere (gość)

    Znam się dobrze na dziewczynach i Dorota nie wygląda mi na taką co by miała kogoś na sumieniu. Co innego że prawdopodobnie chce uciec ze swojej gospodarki. Skończmy już z tym językiem oskarżeń i pomówień, od tego jest odpowiednia instytucja. A jak tamten sie zabił i prokuratura się tym nie zajeła to widocznie mała szkodliwość czynu. Coś czuje że to nie Grzegorz, ale Dorota może tego nie przeżyć, jak zostanie odrzucona. Bez względu na werdykt życze im wszystkiego najlepszego!

    07.11.2018 09:15
  • Do Kamila45789 (gość)

    Rozbawiłas mnie dziewczyno do łez, tam były kamery i doskonale zdawali sobie z tego sprawe , to Twoje ,,on sie nawet nie podniecał''..... hahahahahaha .

    07.11.2018 08:31
  • Rafał 789 (gość)

    Ludzie tutaj nie może być najważniejszy wygląd w wyborze.martyna jest miła uczuciowa sympatyczna romantyczna i jeżeli Grzesiek jej nie wybierze to będzie kiepsko

    07.11.2018 06:00
  • do IO (gość)

    Zgadzam sie , uroda Martyny nie powala , profil twarzy mniej jak przecietny .

    07.11.2018 05:14
  • margaret (gość)

    Wszystkie trzy dziewczyny Grzegorza są fajne, będzie miał trudny wybór.

    06.11.2018 22:48
NowszeStarsze