"Rolnik szuka żony 5". Przyjaciółki czy żony - kogo w programie szukał Krzysztof? Widzowie zbulwersowani zachowaniem rolnika! [WIDEO+ZDJĘCIA]

11. odcinek 5. edycji "Rolnik szuka żony" dostarczył widzom mnóstwo emocji. Sporo kontrowersji wzbudziła decyzja Krzysztofa, który podczas randki zaproponował Ewelinie jedynie... przyjaźń. Widzowie show TVP nie kryją oburzenia zachowaniem rolnika. Przyjaciółki czy żony - kogo w programie szuka Krzysztof?

Multimedia

"Rolnik szuka żony" sezon 5. w niedziele o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

Za nami randki i ostateczne decyzje bohaterów "Rolnik szuka żony". Sporo emocji wzbudziło spotkanie Krzysztofa z Eweliną. Wydawało się, że tych dwoje ma się ku sobie, ale chemia między nimi okazała się jednostronna. - Nie czuję podekscytowania na myśl o spotkaniu - przyznał przed spotkaniem z wybranką Krzysztof.

Podczas kolacji Ewelina poprosiła rolnika, aby porozmawiali na poważne tematy. Krzysztof przyznał, że dziewczyna mu się podoba, ale nic więcej do niej nie czuje. - Odnoszę wrażenie, że wybrałeś mnie, bo tylko ja zostałam - wskazała Ewelina i zapytała, czy może spotykać się z innymi chłopakami. Następnego dnia Krzysiek zaproponował Ewelinie tylko przyjaźń. Ona jednak stwierdziła, że zamiast tego, woli całkiem zerwać kontakt. Para pożegnała się i rozstała. Ewelina przeżyła spory zawód, a z jej oczu popłynęły nawet łzy.

Paulina Rykała wbija szpilę Łukaszowi! Podsumowała zachowanie rolnika w jednym zdaniu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zachowanie rolnika nie spodobało się widzom, którzy próbują teraz znaleźć odpowiedz na pytanie - kogo właściwie w programie szukał Krzysztof? Żony czy przyjaciółki? Najmłodszy uczestnik piątej edycji "Rolnik szuka żony" od początku programu sprawiał wrażenie niezdecydowanego. Już jego pierwszy wybór, kiedy zaprosił do swojego domu Jessikę, Kasię i Ewelinę wywołał spore kontrowersje.

Ten chłopak jest bardzo niezdecydowany. To jeszcze dzieciak - komentowali widzowie show TVP

Marta Manowska poprowadzi nowy reality show. Tym razem z emerytami! Zobacz więcej

Odrzucenie przez niego wyraźnie zauroczonej w nim Eweliny również nie spotkało się z pozytywną reakcją internautów. Niektórzy zwracają jednak uwagę, że rolnik odważył się podjąć trudną decyzję i był z Eweliną szczery.

Bardzo dobrze zrobiła, wystarczająco dużo czasu zmarnowała, po co więcej marnować na "przyjaźń". Szczęścia dla niej. Wie czego chce i nie boi się pracy

Szkoda dziewczyny, ale rozumiem K. Lepiej teraz niż później.

A ja myślę że oboje wyszli z twarzą z tej sytuacji mimo wszystko. Szkoda dziewczyny ale widać na siłę się w niej nie zakocha. W porównaniu do Marka to rozstali się mega z klasą.

A co wy sądzicie o zachowaniu Krzysztofa? Postąpił słusznie?

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • zibi (gość)

    Piekna dziewczyna!!!

    02.12.2018 13:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×