rolnik szuka żony 5 uczestnicy

"Rolnik szuka żony 5". Jessica Miemiec podstawiona przez produkcję programu? Marta Manowska zdradza, jak było naprawdę!

Wokół Jessiki Miemiec z 5. edycji "Rolnik szuka żony" narosło sporo kontrowersji. Fani sugerują, że dziewczyna została podstawiona przez produkcję po to, by podbić oglądalność programu TVP. Czy twórcy reality-show narzucili Krzysztofowi wybór Jessiki? Marta Manowska w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl zdradziła, jak było naprawdę!

21.01.2019Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 5". Jan Widuliński w nowym programie "Sanatorium miłości"? Rolnik nie rezygnuje z poszukiwań miłości w telewizji! [ZDJĘCIA]

Dla Jana Widulińskiego poszukiwania miłości w "Rolnik szuka żony" zakończyły się fiaskiem. Uczestnik programu TVP, po głośnym rozstaniu z Małgorzatą w finałowym odcinku, został zupełnie sam. Według plotek odwróciły się od niego nawet dzieci. Jan nie rezygnuje jednak z poszukiwań miłości w telewizji i ma ochotę wystąpić w nowym programie Marty Manowskiej pt. "Sanatorium miłości".

26.12.2018Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 5". Małgorzata pokazała, jak wyglądała przed programem! Kandydatka Jana chętnie eksperymentuje z włosami! [ZDJĘCIA]

Małgorzata z "Rolnik szuka żony" mimo przykrego dla niej finału programu, podczas którego Jan oficjalnie z nią zerwał, rozsmakowała się w mediach społecznościowych. Uczestniczka 5. edycji "Rolnik szuka żony" pochwaliła się ostatnio zdjęciem niesamowitej metamorfozy. Zobaczcie. Jak przed programem TVP wyglądała Małgonia!

21.12.2018Rolnik szuka żony

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×