"Rolnik szuka żony 5". Znamy 5 uczestników nowej edycji hitu TVP1! Jest kobieta? Poznajcie ich bliżej! [KIEDY PREMIERA]

Znamy już 5 uczestników właściwych odcinków 5. edycji "Rolnik szuka żony"! To oni jesienią 2018 na naszych oczach będą szukać miłości. Czy ją odnajdą? Poznajcie bliżej uczestników nowej odsłony programu "Rolnik szuka żony"!

Multimedia

"Rolnik szuka żony" - 5. sezon od niedzieli, 2.09.2018 o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

Rusza nowa edycja "Rolnik szuka żony"! Przez całe lato trwały nagrania programu, a jego nowi bohaterowie zostali wyłonieni na podstawie listów wysyłanych przez potencjalne kandydatki na ich żony. Kto dostał się do 5. edycji?

Justyna - jedyna rolniczka w nowej edycji. Trafi do programu? [SYLWETKA, ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Prowadząca program Marta Manowska zna już uczestników i ma za sobą spotkania zarówno z nimi, ich rodzinami, jak i paniami, które zainteresowały się nimi po emisji pilotażowego odcinka, w którym zaprezentowane zostały wizytówki 10 osób marzących o miłości. Teraz okazuje się, że wśród 5 uczestników nowej odsłony "Rolnik szuka żony" nie ma kobiety! Jesienią 2018 będziemy zatem oglądać 5 panów, którzy postarają się znaleźć miłość w programie.

W 5. edycji "Rolnik szuka żony" znaleźli się: Marek, Łukasz, Krzysztof, Jan i Grzegorz. Kim są? Jakich kobiet szukają? Poznajcie ich bliżej w naszej galerii!

Kolejna uczestniczka wyszła za mąż! Adam Kraśko pokazał zdjęcia!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • jolka (gość)

    ta lafirynda od Marka co to myślała że na wsi można zamknąć świnie , krawy i wyjechac sobie na tydzień wakacji . Skąd biorą takie głupie dziewuchy , jak nie wiesz co to jest wies , to się na nią nie pchaj .

    22.10.2018 13:49
  • ech... (gość)

    warto szukać dobrej żony w katolickich portalach takich jak np. https://ZapisaniSobie.pl :)

    16.09.2018 23:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×