"Rolnik szuka żony 6". Diana świętuje urodziny z Natalią. "Bo przyjaźń może trwać mimo kwarantanny"

Diana i Natalia z 6. edycji "Rolnik szuka żony" nadal utrzymują ze sobą kontakt. Pomimo kwarantanny uczestniczki programu świętowały razem nawet urodziny Diany.

Multimedia

Diana i Natalia świętują razem urodziny

Diana i Natalia poznały się w 6. edycji "Rolnik szuka żony". Panie zabiegały o względy innych rolników, ale zostały umieszczone w jednym pokoju na samym początku programu. Mimo że teraz dzieli je ponad 600 km to wciąż utrzymują ze sobą kontakt i regularnie się spotykają.

Natalia pokazała kolejne zdjęcie z chłopakiem! To przystojniak!Zobacz więcej

Przed wspólnym świętowaniem urodzin Diany nie powstrzymała ich nie tylko odległość, lecz nawet kwarantanna. Natalia zrobiła niespodziankę przyjaciółce i odwiedziła ją w dniu jej urodzin. Diana pochwaliła się spotkaniem na swoim profilu na Instagramie.

"Bo przyjazn moze trwac mimo kwarantanny" dziękuję Natalcia za najlepszy prezent, ktorym byla Twoja obecnosc😘

Internauci w komentarzach składali życzenia jubilatce i gratulowali im pięknej przyjaźni. Znaleźli się też tacy, którzy krytykowali spotkanie Natalii i Diany.

Dlaczego usunęła Pani mój komentarz? Jeszcze raz to powiem, takim zachowaniem i publikowaniem zdjęć pokazuje Pani że można się spotykać itp w tych czasach... To naprawdę zły przykład... Mam nadzieję że pójdzie Pani za radą wszystkich i #zostańwdomu zanim ktoś z Pani otoczenia umrze...

Marta Manowska o hejcie na Agatę i Łukasza

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×