"Rolnik szuka żony 6". Jakub Napierała opowiedział o kłótniach w związku. Miał na myśli relację z Anią?

Jakub Napierała i Anna Stelmaszczyk mieli być flagową parą 6. edycji programu "Rolnik szuka żony". Jednak coś się zepsuło i o parze przestało być słychać. Miała być wielka miłość, a było wielkie rozstanie. Teraz Jakub powrócił na... Instagramie!

Multimedia

JAKUB Z "ROLNIK SZUKA ŻONY 6" O KŁÓTNIACH W ZWIĄZKU

Jakub Napierała postanowił założyć konto na Instagramie, gdzie na razie opublikował dwa zdjęcia. Pochodzą one z nagrań sobotniego odcinka programu "Pytanie na śniadanie", którego Napierała był gościem.

Sympatyczny rolnik postanowił opowiedzieć o swoim spojrzeniu na kłótnie w związku. Czy miał na myśli swoją relację z Anią? Oceńcie sami.

Ja myślę, że nie możemy generalizować, że kobieta czy mężczyzna będzie stroną dominującą. Tu musi być równowaga, musi być kompromis. Bez tego jedna albo druga strona będzie czuła się niedobrze i potem to wybuchnie. Błędne koło to też jest moim zdaniem źle przeprowadzona pierwsza kłótnia, jak jej nie rozwiążemy, jak nie rozwiążemy tego problemu będzie następna, następna i takie odkładanie problemu na później. Najgorsze to jest w związku i w kłótni gdy nie ma takiego przekazu, że odpowiedź jest "bo tak", "pstro", "domyśl się".

Anna Stelmaszczyk nie utrzymuje żadnego kontaktu z Jakubem! Ich związek był wyreżyserowany na potrzeby programu?Zobacz więcej

Chociaż Jakub wciąż jest singlem, to na Instagramie ma oddane grono fanów. Pod jego zdjęciami możemy przeczytać takie komentarze jak m.in. (pisownia oryginalna):

Głowa do góry Kuba 💓będzie dobrze 💓😍

Życzę szczęścia, miłości aby zawitała w sercu na stałe. 😊

Aż trudno uwierzyć, że tacy mężczyzni NAPRAWDĘ istnieją 🤗

Zasługuje Pan na szczęście i wiele miłości w życiu 😊 i tego życzę z całego serca 😉

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość 2 (gość)

    Ludzie.... może trochę mniej jadu?! Jak możecie oceniać kogoś nie znając człowieka? Każdy powinien pamiętać, że "Twój komentarz świadczy o Tobie".

    28.07.2020 18:10
  • Pan Adam (gość)

    Hymmm

    28.07.2020 15:43
  • Gość (gość)

    Powiększyła sobie usta 0,5 ml kwasem hialuronowym i udaje celebryrke, 😅😅😅😅

    25.07.2020 19:31
  • Gość (gość)

    Gdzie Ty chłopie miałeś oczy wybierając kogoś takiego... Aż mi wsyd za Ciebie, że taki facet wybiera kogoś tak okropnego, aż opadają ręce.. czym Ty się kierowałeś...

    24.07.2020 00:25
  • Gość (gość)

    Jak ja się cieszę Kuba, że w końcu przejzales na oczy... Anka to cwaniara, która momentami miala Cię za nic a Ty jej strasznie nadskakiwsles, aż przykro było na to patrzeć.. Jesteś fajnym facetem, ale nie dla kogoś takiego jak ona.. Brzydka, wstrętne piegi tatuaże zero kobiecości i zero inteligegcji... Taki człowiek nie jest wart Ciebie... Szczecia Kuba

    23.07.2020 23:04
  • Rekin (gość)

    Bardzo pasowali, nie poprowadzili tego umiejętnie, zabrakło mądrości, dojrzałości, raczej u tej pani

    23.07.2020 17:01
  • Jagoda (gość)

    Hei Kuba sory ,miedzy wami coś nie grało od poczatku ty robiłeś wszystko ,natomiast pani uwaźała się za cud i nic źyczę tobie powodzenia szczęscia napewno spotkasz kogoś godnego siebie.

    23.07.2020 12:48
  • Mek (gość)

    Żałosne brzytkie kaczątko. Kuba gratulacje dla ciebie że się roztales.

    23.07.2020 04:32
  • Mek (gość)

    Żałosne brzytkie kaczątko. Kuba gratulacje dla ciebie że się roztales.

    23.07.2020 04:32
  • Mek (gość)

    Żałosne brzytkie kaczątko. Kuba gratulacje dla ciebie że się roztales.

    23.07.2020 04:32
  • Mek (gość)

    Żałosne brzytkie kaczątko. Kuba gratulacje dla ciebie że się roztales.

    23.07.2020 04:32
  • Mek (gość)

    Żałosne brzytkie kaczątko. Kuba gratulacje dla ciebie że się roztales.

    23.07.2020 04:31
  • Mek (gość)

    Żałosne brzytkie kaczątko. Kuba gratulacje dla ciebie że się roztales.

    23.07.2020 04:31
  • Anka (gość)

    Anka jest surowa i zacięta. W programie to inna osoba. Taka miła i piękna a od lat sama? Przypadek nie sadze