"Rolnik szuka żony 6". Jedna z kandydatek występowała już w telewizyjnym show!

"Rolnik szuka żony" nadal wzbudza emocje. Czujni internauci odkryli, że jedna z kandydatek do serca rolnika występowała już w telewizji. Gdzie i kiedy mogliśmy ją oglądać?

Multimedia

"Rolnik szuka żony 6" - rolnicy poznali kandydatki na żony!

Za nami 2. odcinek 6. edycji "Rolnik szuka żony", w którym uczestnicy po przeczytaniu listów, poznali swoje kandydatki na żony. Czujni internauci zwrócili jednak uwagę na fakt, że jedna z uczestniczek brała już udział w telewizyjnym show.

Wszystkie kandydatki na żony rolników! Które zostaną zaproszone do gospodarstw?Zobacz więcej

"Rolnik szuka żony" - Halina występowała w telewizji!

Jak się okazuje Halina, czyli kandydatka Adriana miała pojawić się w 2014 roku w "Hell's Kitchen" Polsatu. Rzeczywiście wśród uczestników kulinarnego show była 26-letnia wówczas Halina:

Halina Miszewska - Pinczyn - 26 lat. Naprawdę ma na imię Bernadetta, ale woli kiedy mówi się do niej Halina. Na co dzień pracuje w hurtowni spożywczo-przemysłowej. Bardzo spokojna i ułożona. Nie daje się wyprowadzić z równowagi. Nie lubi intryg i obgadywania za plecami. Prowadzi zdrowy tryb życia. Z wykształcenia pedagog. Ma też licencjat z administracji publicznej. Zafascynowana Januszem Korczakiem. Samotna. Myśli o adopcji dziecka.

Halina - kandydatka Adriana z "Rolnik szuka żony"

Rodowita Pomorzanka, nauczycielka, pasjonatka tenisa ziemnego, podróżniczka i tancerka., poszukująca mężczyzny uczciwego, serdecznego, dbającego o siebie i innych, myślącego o przyszłości i założeniu rodziny. Nie toleruje chamstwa, agresji i braku poszanowania prawa. Czy nasz program pozwoli jej spełnić marzenia?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×