"Rolnik szuka żony 6". Joanna, kandydatka Seweryna jest w ciąży! Znamy płeć dziecka i termin porodu!

Joanna, kandydatka Seweryna z 6. edycji "Rolnik szuka żony" jest w ciąży! Młoda mama podzieliła się już w mediach społecznościowych informacjami na temat porodu. Znana jest też płeć jej dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

Multimedia

Joanna, kandydatka Seweryna z 6. edycji "Rolnik szuka żony" w programie miłości nie znalazła. Rolnik nie był nią zainteresowany i jako pierwszą odesłał ją do domu. To nie załamało jednak Asi, która po powrocie w rodzinne strony odnalazła upragnione szczęście. Kandydatka Seweryna bardzo szybko poukładała sprawy prywatne i już w finałowym odcinku "Rolnik szuka żony" ogłosiła, że jest zaręczona i spodziewa się dziecka!

Sławomir na zdjęciu z nową partnerką! Dlaczego rolnik w wywiadzie twierdzi, że jest samotny?Zobacz więcej

Niedoszła ukochana farmera po zakończeniu programu pozostaje aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio podzieliła się nawet informacjami dotyczącymi porodu. Pod jednym ze zdjęć na profilu swojej koleżanki z programu - Diany zdradziła, że jej dziecko przyjdzie na świat w maju 2020 roku.

dziękuje do końca maja, mam nadzieje, że nie eksploduje 🙄😂😁

W kolejnym komentarzu ujawniła też płeć swojego dziecka. Wszystko wskazuje na to, że Asia z "Rolnik szuka żony" urodzi dziewczynkę.

nie, moja jedna jedyneczka 😘❤️ - napisała Joanna na Instagramie

Już za kilka miesięcy rodzina programu "Rolnik szuka żony" znowu się powiększy!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×