"Rolnik szuka żony 6". Marlena - kandydatka Seweryna - nie przypadła do gustu widzom? Jest zbyt pewna siebie?

Marlena to jedna z najbardziej charakterystycznych kandydatek na żonę rolnika w 6. edycji "Rolnik szuka żony". Napisała list do Seweryna i on od razu się nią zainteresował. Widzowie stwierdzają jednak, że Marlenka nie jest tak słodka, na jaką wygląda.

Multimedia

Seweryn wybierze Marlenkę?

Seweryn - bohater 6. edycji "Rolnik szuka żony" zaprosił do swojego domu trzy dziewczęta - Dianę, Asię i Marlenkę. Ta ostatnia wzbudza najwięcej emocji wśród widzów. Wydaje się, że w Sewerynie także. Dlaczego?

Rolnicy przyjęli swoje wybranki. Jakie są ich pierwsze wrażenia? Zobacz więcej

Marlena jest jedną z najmłodszych kandydatek na żonę rolników tej edycji. Wyróżnia się także urodą, o czym sama zdążyła już wspomnieć w programie. "Mam wrażenie, że się mnie boją, bo jestem ładna, ale wygląd to nie wszystko - stwierdziła w jednym z odcinków. Jadąc do domu Seweryna oceniła natomiast, że między nią a pozostałymi wybrankami rolnika, będzie spora rywalizacja. Diana i Asia nie ukrywają bowiem, że widać dużo większe zainteresowanie Seweryna Marleną niż nimi.

Widzowie żywo komentują to, co dzieje się w otoczeniu Seweryna. Niektórzy zauważają, że sytuacja może być podobna do tej, która miała miejsce w poprzedniej edycji w przypadku Łukasza, Agaty i Pauliny. "Marlena bardzo pewna swego... Paulina też była pewna Łukasza i kiepsko na tym wyszła" - piszą internauci. Wiele osób twierdzi, że Marlenka jest nieco za bardzo pewna siebie.

Marlena zbyt pewna siebie i uważa się za naj naj naj wszystkimi naj A wcale tak nie jest...

Myślę że się rozczaruje co do Marlenki wygląd to nie wszystko

Marlena była moja faworytką na początku, ale teraz wydaje mi się mega fałszywa.

Marlena mówi wszystko, co Seweryn chciałby usłyszeć

Taka śliczna dziewczyna młoda do tego.. Według mnie wylansować się chce. Zrobi dobre show.

Waldemar krytykowany czy chwalony przez widzów? Nie powinien odrzucać wszystkich kandydatek?Zobacz więcej

Marlena "Rolnik szuka żony" - kim jest?

22-letnia Marlenka jest absolwentką trzech kierunków – architektury krajobrazu, florystyki i dekoracji wnętrz. Pracuje i zbiera pieniądze na założenie swojej własnej kwiaciarni. Kocha otwarte przestrzenie, przyrodę i kwiaty. Uwielbia gotować i rysować, kocha też sport i muzykę. Szuka mężczyzny, który myśli poważnie o związku, ślubie i dzieciach, i który już zawsze byłby obok niej i wspierał ją w kolejnych przygodach życia. Czy w tę podróż wyruszy u boku Seweryna?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • abi (gość)

    Nie ma się co dziwić, że dziewczyna nie wzbudza sympatii. Rzuca zalotne spojrzenia, a do piękności dużo jej brakuje. Ma nos jak krasnal i łysinę czołową. Owszem, można sie tego bać.

    08.10.2019 18:09
  • Rudy (gość)

    Moim zdaniem mimo wszystko jest skromną i piękna dziewczyną. Pasuje do Seweryna. A miłość przecież nie zazdrości, nie szuka poklasku i nie unosi się pychą jednak i tak wydaję się dobrą dziewczyną jak dla mnie

    02.10.2019 09:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×