"Rolnik szuka żony 6" odcinek 2. Rolnicy poznali kandydatki na żony! Jakub zagrał va banque! Co z wybrednym Waldemarem?

Rolnicy z 6. edycji "Rolnik szuka żony" poznali kandydatki na żony w 2. odcinku show TVP1. Jak przebiegały pierwsze spotkania z paniami, które napisały do nich listy? Sprawdź, co wydarzyło się w 2. odcinku programu "Rolnik szuka żony 6"!

Multimedia

"Rolnik szuka żony 6" odcinek 2. - co się wydarzyło?

Adrian, Seweryn, Waldemar, Jakub i Sławomir poznali w 2. odcinku 6. edycji "Rolnik szuka żony" panie, które wybrali na podstawie nadesłanych przez nie listów.

Do Jakuba przyjechała tylko jedna kandydatka. Rolnik postanowił zagrać va banque. Spotkał się z 34-letnią Anią. -Muszę tobie zaimponować a mam make-up na twarzy - próbował rozładować napięcie rolnik. -W Ani bardzo podoba mi się jej podejście do życia. Chce rozwiązywać wszystkie problemy na bieżąco, chce rozmowy. Podekscytowanie czuję na pewno. Czuję, że coś się zmieni w moim życiu - przyznał Jakub. Z drugą panią udało mu się porozmawiać tylko za pośrednictwem komunikatora.

Rolnicy otworzyli listy i zadzwonili do kandydatek! Jeden z nich był bardzo niezadowolony!Zobacz więcej

Iwona z Londynu spotkała się z Adrianem. W rozmowie z rolnikiem wtrącała angielskie zwroty i była zaskoczona, że rolnik nie bierze sobie dwóch dni wolnego w tygodniu. -Moim zdaniem była dobra randka - oceniła kandydatka. Następnie z Adrianem spotkała się wytatuowana kandydatka, która zostawiła ślady szminki na policzkach rolnika przy pożegnaniu. Anna przyznała, że nie ma nic do ukrycia. Zdradziła Adrianowi, że to jej koleżanka ją zgłosiła do programu.

Adrian szuka miłości poza programem. Znajdzie ukochaną w aplikacji randkowej?Zobacz więcej

Sewerynowi serce zabiło szybciej już na pierwszej randce z Marleną. Dziewczyna zrobiła na nim ogromne wrażenie. Joanna okazała się bardzo zdecydowana w rozmowie z rolnikiem, do dziewczyn wróciła jednak ze łzami w oczach. Widać było, że bardzo zależy jej na tym, aby Seweryn ją wybrał. Aleksandra jest samotną mamą i marzy o pełnej rodzinie. -Masz piękny uśmiech - komplementował ją Seweryn. 29-letnia Aleksandra z Olkusza nie przypadła mu do gustu. Marlena z nerwów niemal całą randkę się śmiała. Następnie rolnik spotkał się z czarnowłosą Dianą. -Pozytywna dziewczyna - ocenił rolnik.

Rolnik, który dostał najmniejszą ilość listów zrezygnuje z udziału programie? Szykuje się sensacja?Zobacz więcej

Sławomir spotkał się najpierw z Katarzyną z Krakowa. -Niestety, kolejne dziewczyny też czekają - zakończył ich pierwszą rozmowę rolnik. Duże wrażenie zrobiła na nim Natalia. -Uroda jest bez dwóch zdań wyjątkowa - ocenił. Lucyna była bardzo zestresowana podczas pierwszego spotkania. Halina próbowała nakłonić Sławka do rzucenia palenia. Z Karoliną analizował rysunek, który nadesłała w liście. Jedna z dziewczyn nie dojechała na spotkanie. Rolnik porozmawiać z nią przez Internet.

Waldemar nie był zadowolony z ilości listów. Rolnik postanowił jednak dać sobie szansę i poznać kilka kandydatek, które w rzeczywistości wyglądały jednak inaczej niż na zdjęciach. Wioletta przed spotkaniem z rolnikiem przyznała, że nie chce mu powiedzieć o pewnej pomyłce. Okazało się, że chciała napisać do... Jakuba, ale pomyliła imiona. -Może to jest jakieś przeznaczenie - stwierdziła. 45-letnia Aneta próbowała z nim rozmawiać o pasjach syna. 52-letnia Małgorzata po rozmowie z Waldemarem przyznała, że jej zależy. Następnie rolnik spotkał się z Grażyną, która wierzy w opatrzność.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Anonim (gość)

  Witam ta Halinka to powinna odpaść wielki fałsz jak tak można oszukiwać kogoś w milosci

  22.09.2019 21:36
 • Anna (gość)

  panowie, spójrzcie na SIEBIE. Czy tacy z was królewicze? może macho? a chcieliby królewnę z bajki, i do tego świętą( ale nie dla kandydata) mądrą i pracowitą.. etc...a lustro w domu macie? bo mam wrażenie że nie

  16.09.2019 14:30
 • Angelika (gość)

  Jakubie won do dentysty wstyd

  16.09.2019 11:11
 • Kama (gość)

  Kobiety na zdjęciach sieretuszuja i wychodzi galimatias a niektóre chłopy wyglądają do niczego a chcieliby nie wiadomo co

  16.09.2019 10:06
 • Kama (gość)

  Kobiety na zdjęciach sieretuszuja i wychodzi galimatias a niektóre chłopy wyglądają do niczego a chcieliby nie wiadomo co

  16.09.2019 10:06
 • Kama (gość)

  Kobiety na zdjęciach sieretuszuja i wychodzi galimatias a niektóre chłopy wyglądają do niczego a chcieliby nie wiadomo co

  16.09.2019 10:06
 • Pedantyczne historie (gość)

  Mega nie rzetelny artykuł.. Myślicie imiona rolników. To Adriana kandydatka próbowała przekonać do rzucenia PALENIA. Zresztą większość rzeczy się nie zgadza. Kto tworzy te głupoty i puszcza w eter.. ŻENADA!

  16.09.2019 00:04
 • Joanna (gość)

  Waldemar ma problem... Ostatecznie moim zdaniem nie wybierze żadnej ze swoich kandydatek.

  15.09.2019 22:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×