"Rolnik szuka żony 6" odcinek 5. Śmiałe plany Marleny i zdystansowany Adrian. Rolnik nie wybierze żadnej kandydatki?

W 5. odcinku "Rolnik szuka żony 6" kandydatki na żony miały okazję sprawdzić się w pracach na gospodarstwach. Rolnicy przygotowali dla nich również inne aktywności, które miały pomóc im w lepszym poznaniu się. Co wydarzyło się w domach rolników w 5. odcinku?

Multimedia

"Rolnik szuka żony 6" odcinek 5. - co się wydarzyło?

Po długich przygotowaniach rolnicy powitali kandydatki w swoich gospodarstwach. W 5. odcinku "Rolnik szuka żony" panie miały wiele okazji, aby pobrudzić ręce i zasmakować prawdziwego wiejskiego życia. Rolnicy przygotowali dla nich mnóstwo atrakcji.

Jakub dyskretnie obudził swoje kandydatki. -Aż się tym speszyłem - przyznał przed kamerą. Panie czują się u niego bardzo dopieszczone. Zamysłem rolnika było pokazanie dziewczynom, jak wygląda jego typowy poranek. -Nie wymagam od nich, aby wykonywały te czynności - stwierdził Jakub. Dziewczyny były jednak podekscytowane wizytą w chlewie. Podpatrywały, jak rolnik kolczykuje prosiaki. -Najbardziej nadaje ta, która ma tatuaże - żartował z wrażliwości Ani Jakub. Po południu w domu Jakuba zapanowała grobowa atmosfera. Ania zauważyła, że rolnik jest względem niej trochę nieobecny. -*Dużo emocji. Nic się nie martw - zapewniał ją Jakub.

Będą pozwy za hejtowanie Marleny - kandydatki Seweryna! Sprawa trafiła już do adwokataZobacz więcej

Do pracy rodacy zakomunikował rankiem paniom Seweryn. Potem wspólnie udali się do obrządku gospodarstwa. Było dojenie krowy i karmienie zwierząt. Panie musiały też oczyścić z odchodów oborę. Na Dianie nie zrobiło to żadnego wrażenia. Marlena również dzielnie sobie radziła. Panie zgodnie stwierdziły, że ich stosunki uległy ociepleniu. Tego poranka nie ominęło ich również sadzenie kwiatów. Seweryn miał okazję porozmawiać przez chwilę na osobności z Dianą, co nie umknęło uwadze Marleny, która zaczęła planować już małe brzdące biegające po podwórku. Po pracy przyszedł czas na gotowanie. Dziewczyny musiały najpierw ustalić, co przygotują.

Po wspólnym obiedzie dziewczyny miały okazję lepiej poznać Seweryna dzięki grze. Marlena zapytana o to, która z kandydatek jest najładniejsza stwierdziła po namyśle, że Diana.

U Sławka dziewczyny wstały o 5 rano. Najpierw ścinały kwiaty w ogrodzie. Najwięcej uwagi skupia na Marcie - oceniła Natalia. Następnie rolnik zaproponował swoim kandydatkom wyścig traktorem. Najszybsza w tym zadaniu okazała się Natalia. Po zabawie przyszedł czas na wypucowanie pojazdu. Kiedy dziewczyny szorowały traktor, Sławek wrzucał seksualne podteksty. -Szukam dziewczyny, która nie będzie się bała tego, co jest u mnie - zapowiedział Sławek po czym zaprosił panie do dźwigania ciężkich worków.

Rolnicy przyjęli swoje wybranki. Jakie są ich pierwsze wrażenia? Zobacz więcej

Adriana obudziła rano kawa. Po sympatycznym śniadaniu panie zajęły się pracami porządkowymi. Ilona stwierdziła, że po rolniku trudno poznać, którą panią jest najbardziej zainteresowany. -Na chwilę obecną chyba żadnej nie wybierze - żartowała. -Chciałabym poznać to, co drzemie w Adrianie - dodała Agata. Popołudniu Adrian zabrał dziewczyny na kręgle. Najbardziej marudna i niecierpliwa okazała się Ilona. Dziewczynom udało się wygrać, a rolnik musiał w związku z tym przygotować dla nich śniadanie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Nasza Max (gość)

  Za😊przeproszeniem. Kto to gó...😁 badziewie ogląda,??? 🤪🤣

  07.10.2019 15:29
 • Nasza Max (gość)

  Za😊przeproszeniem. Kto to gó...😁 badziewie ogląda,??? 🤪🤣

  07.10.2019 15:29
 • lenaoslo1 (gość)

  Bylam zona rolnika. Nigdy, przenigdy nie musialam wywalac gnoju od swinek. Maz umarlby ze wstydu gdybym musiala to robic. Hektarow bylo 18, a swinek 100.

  07.10.2019 13:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×