"Rolnik szuka żony 6" odcinek 6. Program nie zostanie wyemitowany w niedzielę, 13 października! Dlaczego nie ma "Rolnik szuka żony"? [ZMIANA W PROGRAMIE]

Nie mamy dobrych informacji dla fanów programu "Rolnik szuka żony". Niestety, na nowy, 6. odcinek programu "Rolnik szuka żony 6" trzeba będzie poczekać dłużej niż zwykle! Sprawdźcie, co się stało!

Multimedia

DLACZEGO NIE MA "ROLNIK SZUKA ŻONY 6" W TV? KIEDY EMISJA 6. ODCINKA?

Fani programu "Rolnik szuka żony" muszą uzbroić się w cierpliwość. 6. odcinek "Rolnik szuka żony 6" nie zostanie wyemitowany w niedzielę, 13 października, lecz dopiero 20 października! Skąd taka decyzja TVP?

Śmiałe plany Marleny i zdystansowany Adrian. Rolnik nie wybierze żadnej kandydatki?Zobacz więcej

Telewizja Polska musiała przesunąć emisję "Rolnik szuka żony" ze względu na wybory parlamentarne. W czasie, gdy normalnie jest emitowane show "Rolnik szuka żony", w niedzielę 13.10.2019 TVP1 pokaże Wieczór wyborczy, który potrwa aż do godziny 22:05.

Sytuacja rolników w "Rolnik szuka żony 6" jest dynamiczna. Widać już, że rodzą się pewne zażyłości, które mają szansę przerodzić się w głębsze uczucie. Chyba wszyscy widzowie są ciekawi, jak dalej potoczą się losy Seweryna, który na oku ma dwie piękne dziewczyny - Dianę oraz Marlenę. Którą z nich wybierze ostatecznie? Przekonamy się wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×