"Rolnik szuka żony 6" odcinek 9. Adrian i Sławek dokonali wyboru! Co u Seweryna i Marleny oraz Jakuba i Ani?

W 9. odcinku programu "Rolnik szuka żony 6" przyszedł czas na podjęcie ostatecznych decyzji. Adrian i Sławek musieli wybrać, z którą z dziewcząt chcą kontynuować znajomość. Co u Seweryna i Jakuba?

Multimedia

"Rolnik szuka żony 6" odcinek 9. - co się wydarzyło?

W domu Adriana wciąż przebywały trzy dziewczyny: Agata, Wiola i Ilona. Na decyzję Sławka czekały natomiast Marta, Natalia i Małgorzata. Z kolei Seweryn i Jakub już od jakiegoś czasu przebywali sam na sam ze swoimi wybrankami - Seweryn z Marleną, a Kuba z Anią.

Seweryn i Marlena już się rozstali? Rolnik ma nową dziewczynę?Zobacz więcej

Marta Manowska przyjechała do Seweryna i Marleny. Rolnik przyznał, że decydującym momentem w czasie pobytu dziewcząt w jego gospodarstwie był konkurs z pytaniami. - To było potrzebne. Sytuacja się rozjaśniła - powiedział Seweryn. W rozmowie sam na sam z Martą wyznał natomiast, że najbardziej emocjonalnie zmęczyła go randka z Dianą, w czasie której na jaw wyszło, że Seweryn ją okłamał. Mówiąc o przyszłości z Marleną, Seweryn nie chciał za bardzo wybiegać w dal, ale zapewnił, że chce dalej poznawać Marlenę i pojechać do jej domu rodzinnego.

Jakub jest przekonany, że zaproszenie do siebie Ani było dobrą decyzją. - Bardzo mi się podobało. Nie można się z Anią nudzić - ocenił. Razem ze swoją wybranką i Martą Manowską wspominali czas, który spędzili razem po wyjeździe Ewy z jego domu. Rolnik z iskrami w oczach opowiadał o Ani. - Bardzo mi się podoba jej podejście do życia. Fajna, mądra kobieta - stwierdził. - To może być ten, na którego czekałam, bo jak sama wspomniałam w liście - na dobre rzeczy trzeba poczekać - powiedziała z kolei Ania po tym, jak zdecydowała się na kontynuowanie znajomości z Jakubem.

Po tym, jak w gospodarstwie pojawiła się Marta Manowska, Sławek wyglądał na zdecydowanego. Jeszcze przed ogłoszeniem jego decyzji, Małgosia przyznała, że nie jest pewna, czy chciałaby zamieszkać w jego domu, na wsi. Tak czy inaczej, Sławek miał już w głowie imię dziewczyny, którą chciałby odwiedzić w jej rodzinnym domu. Postanowił kontynuować znajomość z Martą. - Dotrzemy się - stwierdziła po ogłoszeniu decyzji wybranka Sławka.

Jakub i Ania pierwszą parą w 6. edycji! Widzowie przyłapali ich już razem w Poznaniu!Zobacz więcej

Adrian powiedział, że starał się, aby wybrane przez niego dziewczyny czuły się zaopiekowane. Agata przyznała, że najlepiej wspomina jazdę kombajnem i randkę z Adrianem. Także Wiola opowiedziała, że będzie miło wspominać czas spędzony u Adriana. - Cieszę się, że przyjechałam - oznajmiła natomiast Ilona. - Miałem zjazd psychiczny na sam koniec - przyznał z kolei Adrian w rozmowie z Martą Manowską. Ostatecznie stwierdził, że to Ilona trafiła do jego serca. Później kobieta próbowała uspokoić rolnik mówiąc, że jego wybór niczego nie zmienia, bo przecież nie musi się jej oświadczać.

W kolejnym odcinku zobaczymy, jak wyglądały rewizyty rolników. Czy pary stęsknią się za sobą? Które związki przetrwają? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Basia (gość)

  Gratuluje i oby znaleźli te drugą połowę

  13.11.2019 07:16
 • ada (gość)

  no ciekawe czy cos z tego bedzie, raczej watpie

  12.11.2019 23:08
 • 501419221 (gość)

  Hej aga to nie e to IR nie wiem jak to wygląda na to nie wiem jak to w sumie nie wiem e to po co ja się nie tylko

  11.11.2019 08:03
 • ona (gość)

  dobrze wybrali życzę im szczęścia wszystkim

  10.11.2019 22:17
 • agnieszka (gość)

  Adrian wybral najlepiej. Ta spokojna, niesmiala blondynka Ilonka jest super i pasuje do niego. Zycze im szczęścia. Marta również swietnie pasuje do Slawka. Oby im się udało.

  10.11.2019 22:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×