"Rolnik szuka żony 6". Ostatnie dni na wysyłanie listów do rolników! Jak wysłać zgłoszenie do programu?

Znamy już rolników, którzy zdecydowali się wziąć udział w 6. edycji jednego z najpopularniejszych programów TVP „Rolnik szuka żony”. Potencjalni uczestnicy wciąż czekają na listy od zainteresowanych nimi kandydatek. Termin zgłoszeń upływa w piątek, 24 maja.

Multimedia

"ROLNIK SZUKA ŻONY 6" - LISTY DO ROLNIKÓW MOŻNA WYSYŁAĆ TYLKO DO 24 MAJA!

W Poniedziałek Wielkanocny widzowie TVP1 poznali kandydatów 6 edycji programu: Roberta, Jakuba, Pawła, Sławomira, Waldemara, Adriana, Sebastiana, Seweryna i Marka.

W Rolniku miałam już szczęście widzieć wiele szczęśliwie zakończonych historii, a każda z nich zaczęła się od jednego listu. Szczerze wierzę, że i tym razem naszym uczestnikom uda się odnaleźć prawdziwą miłość i szczęście – zachęca do wysyłania listów ze zdjęciami prowadząca program Marta Manowska.

Oto kandydaci do programu! Kim są rolnicy szukający miłości?Zobacz więcej

"ROLNIK SZUKA ŻONY 6" - JAK WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE?

Osoby zainteresowane udziałem w programie powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl i wysłać list ze zdjęciem na adres: Skrytka Pocztowa 67, 02-741 Warszawa, Urząd Pocztowy 121, z dopiskiem …. (imię rolnika).

6 edycję programu „Rolnik szuka żony” Telewizja Polska wyemituje jesienią 2019.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Rolniczka (gość)

    Pan Paweł ładnie się kreuje szkoda ze rzeczywistość jest inna ale spokojnie jeżeli tu go sprawiedliwość nie rozliczy zrobi to Bóg. Pozdrawiam

    18.06.2019 20:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×