"Rolnik szuka żony 6". Rolnik, który dostał najmniejszą ilość listów zrezygnuje z udziału programie? Szykuje się sensacja?

6. edycja "Rolnik szuka żony" ma być przełomowa — zapowiedziała w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl Marta Manowska. Do tej pory nie wiadomo było jednak, co ma na myśli prowadząca show TVP, ale po emisji premierowego odcinka spekulacje na temat rewolucji w "Rolnik szuka żony" odżyły na nowo. Czy rolnik, który dostał najmniejszą ilość listów, zrezygnuje z udziału programie?

Multimedia

Rolnicy rozczarowani ilością listów

Liczba listów ma znaczenie! Potwierdził to dosadnie premierowy odcinek 6. edycji "Rolnik szuka żony", w którym piątka uczestników otworzyła korespondencję od kobiet pragnących poznać ich bliżej. Niektórzy rolnicy byli bardzo rozczarowani ilością otrzymanych listów. -Nie jestem zadowolony, spodziewałem się, że będzie więcej - powiedział przed kamerą zawiedziony Waldemar.

Najmniej powodów do narzekań miał 28-letni Seweryn. Jego skrzynka była wypełniona listami po brzegi. -Mało kto w historii tego programu dostał tyle listów, co ty — przekazał mu Marta Manowska.

Waldemar z "Rolnik szuka żony 6" zrezygnuje z udziału w programie?

46-letni Waldemar z Mazowsza mógł jedynie pozazdrościć kolegom. W jego skrzynce znalazło się zaledwie kilka listów, a to w zderzeniu z jego wyśrubowanymi wymaganiami sprawiło, że rolnik znalazł się w naprawdę trudnej sytuacji. Czy uda mu się znaleźć tą jedyną w programie? Przekonamy się już wkrótce, ale szanse na to są na razie bardzo nikłe.

Rewolucja w 6. edycji programu Marty Manowskiej! Co się wydarzy?Zobacz więcej

Jakiś czas temu podaliśmy informację, że 6. edycja "Rolnik szuka żony" będzie rewolucyjna, a 3. odcinek przejdzie do historii i udowodni wszystkim niedowiarkom, że program nie jest reżyserowany. Sensację w programie zapowiedziała w rozmowie z nami Marta Manowska podczas prezentacji jesiennej oferty programowej TVP. Prowadząca show nie zdradziła oczywiście, o co dokładnie chodzi, ale po premierze 1. odcinka 6. edycji "Rolnik szuka żony" pojawiły się już spekulacje, że rolnik, który dostał najmniejszą ilość listów, najprawdopodobniej zrezygnuje z dalszego udziału programie.

Czy rewolucja w "Rolnik szuka żony" będzie związana z ilością listów, jakie otrzymał Waldemar? Czas pokaże!

Widzowie ostro krytykują zachowanie rolników! Mają wyśrubowane wymagania?Zobacz więcej

Przypominamy, że Waldemar poszukuje w programie kobiety dojrzałej, rozsądnej, zaangażowanej w życie rodzinne i podzielającej jego wartości. Najważniejsze jest jednak dla niego, żeby między nimi zaiskrzyło. Waldemar w wizytówce zapowiedział, że nie przeszkadza mu rozwód czy dzieci z poprzednich związków. Również wygląd jest dla niego rzeczą drugorzędną, a czytania listu na pewno nie zacząłby od zdjęcia, które niewiele mówi o człowieku.

Czy program „Rolnik szuka żony” pozwoli Waldemarowi i pozostałym uczestnikom spełnić marzenia?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Iwona (gość)

  Popieram bardzo fajny facet i przystojny.

  21.09.2019 17:47
 • Op (gość)

  Tak Waldemar może i fajnie wyglada ,mysle dostał najmniej listów ze względu na jego dzieci dorosłe i mieszkające z nim ,które najprawdopodobniej później po dokonaniu wyboru będą się krzywiły na wybrankę jak to zazdrosne dzieci ,a swoją drogą z takim bagażem i jeszcze wybrzydza .Ciekawe dlaczego matka zostawiła swoje dzieci ???

  12.09.2019 14:13
 • Przystojny (gość)

  SAME ŚWINIOPASY w skali 1-10 to chyba bym dal -3

  11.09.2019 07:41
 • Ewa (gość)

  No ...ale gwiazdora i przystojniak się trafiły....aż zastanawiam się czy któryś z nich ma lustro w domu,a wy kobiety dobrze wam tak po co wy tam w ogóle piszecie żenada ileś bab konkuruje o 1 chłopa i żeby to jeszcze było o kogo....

  09.09.2019 22:04
 • kinia (gość)

  szkoda bo ten co dostał mało listów jest fajnym facetem

  09.09.2019 20:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×