"Rolnik szuka żony 6". Seweryn dostał najwięcej listów w historii programu! Rolnik znajdzie miłość?

W pierwszym odcinku nowej edycji "Rolnik szuka żony" dowiedzieliśmy się, którzy rolnicy cieszą się największym zainteresowaniem w tym sezonie. Jeden z nich dostał wyjątkowo dużo listów. Kim jest Seweryn? Czy znajdzie miłość w programie?

Multimedia

"Rolnik szuka żony" sezon 6. w niedziele o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

Seweryn ma 28 lat, z zawodu i wykształcenia jest rolnikiem, a od czasu tragicznej śmierci rodziców samotnie pracuje na 70-hektarowym gospodarstwie. Zgłosił się do programu "Rolnik szuka żony", bo mimo młodego wieku jest już zmęczony życiem w samotności. Wygląda na to, że jego historia najbardziej urzekła panie oglądające hit TVP. Seweryn dostał wypełnioną po brzegi skrzynkę listów!

Rolnicy otworzyli listy i zadzwonili do kandydatek! Jeden z nich był bardzo niezadowolony!Zobacz więcej

Jak zauważyła Marta Manowska, która z rolnikami jest od pierwszej edycji, żaden bohater programu nigdy wcześniej nie dostał aż takiej ilości listów. Seweryn nie ukrywał zaskoczenia takim obrotem sytuacji. Przekonał się jednak o tym, że ilość nie zawsze idzie w parze z jakością, bo wiele kandydatek odrzucił już na samym początku. Czy Seweryn odnajdzie miłość w programie?

Seweryn "Rolnik szuka żony" - kim jest?

Pomimo ogromu pracy, Seweryn jest bardzo zaangażowany w życie wsi i chętnie pomaga innym mieszkańcom. Przez wiele lat grał w piłkę nożną w drugoligowej Polonii Słubice, jednak w 2012 r. – po śmieci ojca – zakończył karierę. Życiowych perturbacji nie przetrwał również jego 8-letni związek.

Rolnik, który dostał najmniejszą ilość listów zrezygnuje z udziału programie? Szykuje się sensacja?Zobacz więcej

Seweryn ma 177 centymetrów wzrostu i jest mężczyzną spokojnym, wrażliwym, odpornym na przeciwności losu, choć może odrobinę zbyt ufnym. Zmęczony samotnym życiem Seweryn w programie oczekuje przede wszystkim poznania fajnych ludzi, wśród których być może będzie "ta jedyna" – szczera, niezaborcza, pewna siebie i zaradna brunetka o niebieskich oczach, z którą mógłby stworzyć idealny związek i zabierać ją na romantyczne randki nad jeziorem lub na spontaniczną podróż w nieznane. Czy uda mu się spełnić marzenia?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mietek (gość)

    Jacy ci ludzie głup. Przecież ten program jest reżyserowany tak jak każdy inny program

    10.09.2019 13:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×