"Rolnik szuka żony 6". Seweryn i Magda zaręczyli się! Pokazali pierścionek. Kiedy ślub kolejnej pary z programu TVP?

Będzie kolejny ślub w "Rolnik szuka żony". Seweryn Nowak z 6. edycji programu w święta wielkanocne oświadczył się ukochanej Magdzie. Para pochwaliła się już zdjęciem pierścionka. Kim jest jego przyszła żona?

Multimedia

Seweryn Nowak z "Rolnik szuka żony 6" zaręczony

W Niedzielę Wielkanocną dotarła do nas radosna informacja. Na profilu Magdy, czyli ukochanej Seweryna z 6. edycji "Rolnik szuka żony" pojawiło się zdjęcie pierścionka zaręczynowego. Rolnik oświadczył się ukochanej, a ona powiedziała "tak".

Magda i Seweryn (Rolnik z 6 edycji) rozpoczynają piękny etap w życiu. Gratulujemy! Na takie informacje się czeka! - czytamy na oficjalnym profilu programu w mediach społecznościowych.

Poznaliśmy kandydatów do programu - kim są nowi rolnicy i rolniczki? Zobacz ich wizytówki!Zobacz więcej

Seweryn poznał Magdę tuż po swoim udziale w programie i konflikcie z Marleną. Widzom przedstawił ukochaną w świątecznym odcinku "Rolnika" w 2019 roku. Para od pewnego czasu mieszka razem, prowadzą wspólnie gospodarstwo oraz agroturystykę. -Magda mieszka ze mną prawie od roku. Są plany ślubne, mówię to poważnie - opowiadał "Rewii" jeszcze kilka miesięcy temu Seweryn.

Magdalenie i Sewerynowi serdecznie gratulujemy! Czekamy na informacje o ślubie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ela (gość)

    Dobra wiadomość. Oby tylko ślub mógł się normalnie odbyć. Mnie mój narzeczony oświadczył się w zeszłym roku w tunelu aerodynamicznym w wielkopolsce. Ślub mamy zaplanowany na sierpień 2022 roku, liczę, że już te restrykcje nie będą obowiązywać.

    08.04.2021 10:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×