"Rolnik szuka żony 6". Seweryn nie nazwał Marleny "k...". Jakie słowo zostało ocenzurowane?

Nie milkną echa kłótni Marleny i Seweryna w "Rolnik szuka żony", podczas której padło wiele ostrych słów. Produkcja programu przyznała, że rolnik nie nazwał dziewczyny "k...".

Multimedia

Kłótnia Marleny Seweryna w "Rolnik szuka żony"

W ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" najwięcej emocji wzbudziła kłótnia Marleny i Seweryna, podczas której padło wiele ostrych słów. Oczywiście najwięcej kontrowersji wzbudziły wyzwiska, których użyli uczestnicy programu.

Miałam dużo dupków w życiu, ale takiego ch... jeszcze nie - powiedziała Marlena.
Ja też nie miałem takiej k... - odpowiedział Seweryn.

Kłótnia Marleny i Seweryna podzieliła widzów. Kto z nich ma rację?Zobacz więcej

TVP postanowiło odnieść się do komentarzy widzów i na oficjalnym profilu programu oświadczyło, że rolnik nie użył wobec dziewczyny słowa, o którym myślą wszyscy.

Kochani! Nie da się ukryć, że niedzielny odcinek wzbudził sporo emocji. Wiedzeni kronikarską uczciwością chcieliśmy jednak zaznaczyć że w rozmowie z Marleną Seweryn - wbrew temu co mogliście przeczytać - nie użył powszechnie znanego słowa na "k".

Produkcja nie zdradziła jednak, jakie słowo zostało ocenzurowane. Jak myślicie, co zostało wypikane w programie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Andzia (gość)

    K Lara masz rację. Nie dorósł chłopczyk mamusi. I tak od razu znalazł sobie inną?? Że też ta dziewczyna go zechciała.. . No ale jak pasuje mu to że go nie kocha i nie okazuje gestów miłości to ta ale musi być k... ..ą. nie zniżam się do poziomu tak jak powiedziała Marlena ,,gimbusów ,,

    02.12.2019 15:39
  • Danka (gość)

    Dobrze postapies seweryn .cwaniara chciała cie wykorzystać .gdzie po dwu dniach planowac slub dzieaci !

    25.11.2019 17:36
  • Fatimatus (gość)

    Oboje siebie warci. Zero klasy. Mężczyźnie to ujdzie a ty dziewczyno ośmieszyłać się. Z klasą powinna odejść od niego. Tylko straciłć twarz.

    24.11.2019 16:39
  • Monika (gość)

    Zwykły oszust.. Zero szacunku do kobiet!! Dorośnij chłopczyku

    24.11.2019 09:06
  • wow (gość)

    Oj Seweryn, Seweryn... Kiepsko z tobą. Wracaj lepiej świnie pasać. Wizualnie do nich pasujesz.

    24.11.2019 07:24
  • bobo (gość)

    Marlena i wszysto jasne... tez znam taka k...we

    21.11.2019 20:13
  • apsik (gość)

    marlena pokazała się jako zwykła prostaczka i borderka, a Seweryn jako klamczuch. pasują do siebie idealnie, obydwoje niezbyt inteligentni.

    21.11.2019 03:42
  • @Klara (gość)

    Wniosek z tego taki, że masz/miałaś tatę-debila. Bez pozdrowień.

    21.11.2019 00:33
  • Gość (gość)

    Idąc do takiego programu trzeba się liczyć z tym, że znajomość może nie wyjść. Niezależnie jak wyszło trzeba odejść z programu z klasą. Możliwe że ja oszukał, ale wulgarne zachowanie Marley jest nie na miejscu. Ogląda ją całą Polska i ocenia. Po co robić z siebie posmiewisko? Czy to coś zmieniło? Na lepsze na pewno nie, a niesmak pozostał....

    20.11.2019 23:24
  • Sss (gość)

    Klara nie obrazaj ludzi z wiosek bo nie znasz nie oceniaj

    20.11.2019 20:07
  • ewa (gość)

    Marlena zachowała się okropnie. chamska ,arogancka.Zrobiła z siebie pośmiewisko.Dziewczyna zero.

    20.11.2019 18:50
  • Lol (gość)

    Dziewczyna, delikatna, urocza, z miasta zadała się z tłustym, czerwonym ze wsi? Bez sensu.

    20.11.2019 16:33
  • Klara (gość)

    Ten człowiek to wyrafinowany d. Upek, niektórzy mówią nawet frajer. Jak można kogoś tak wkręcać, dawać nadzieję na związek, a potem nim jeszcze manipulować. Była najmłodsza i dlatego dała się wkręcić. Samiec nie zszedł jeszcze z drzewa, ewolucja trwa, nie rozumie co to szacunek do innych. To kolejny przykład, że z wieśniakami nie można się zadawać. Tak mówił mój tata i miał rację.

    20.11.2019 16:31