"Rolnik szuka żony 6". Ślub Seweryna Nowaka coraz bliżej! Ukochana rolnika pokazała zdjęcia ze swojego wieczoru panieńskiego

Już niebawem dojdzie do kolejnego ślubu uczestnika "Rolnik szuka żony". Tym razem na ślubnym kobiercu stanie znany z 6. edycji programu Seweryn Nowak. Uroczystość zaślubin rolnika zbliża się wielkimi krokami, gdyż jego ukochana ma już za sobą wieczór panieński. Narzeczona Seweryna pochwaliła się jego przebiegiem w mediach społecznościowych. Jak wyglądała impreza przyszłej panny młodej?

Multimedia

"Rolnik szuka żony 6" - Seweryn Nowak

Seweryn Nowak był jednym z uczestników 6. edycji programu "Rolnik szuka żony". Rolnik z Chwalimia koło Piły, dał się poznać widzom jako uczestnik skonfliktowany z zainteresowaną nim Marleną. Rok temu, w okresie Wielkanocnym, mężczyzna zaręczył się z poznaną po programie Magdaleną Mos, którą przedstawił widzom w odcinku specjalnym "Rolnika". Para miała natknąć się na siebie w sklepie i wówczas okazało się, że mieszkają w niedalekim sąsiedztwie. Pierścionek zaręczynowy i kwiaty Seweryn wręczył Magdzie tak, jak należy, na kolanach:

Była przy tym jej mama i moja siostra z mężem i dwójką dzieci. Zrobiłem to w pięknej, świątecznej atmosferze i zaskoczyłem wszystkich – wyznał swego czasu rolnik na łamach "Super Expressu".

Anna Stelmaszczyk przeszła ogromną metamorfozę! Można jej pozazdrościć formy!Zobacz więcej

Ślub Seweryna Nowaka coraz bliżej! Ukochana rolnika pokazała zdjęcia ze swojego wieczoru panieńskiego

Wesele Seweryna i Magdy zostało zaplanowane na drugą połowę czerwca 2022 r. O zbliżającym się terminie zaślubin zakochanej pary przypomniała przyszła panna młoda. Magda Mos na swoich Instagramie opublikowała zdjęcia ze swojego wieczoru panieńskiego. Wraz z przyjaciółkami świętowała ostatnie chwile jako panna na sopockiej plaży. Okazuje się jednak, że narzeczona Seweryna nie ograniczyła się jedynie do wyjazdu nad morze. W towarzystwie przyjaciółek bawiła się również w przystani nad jeziorem położonej nieopodal rodzinnej miejscowości ukochanego.

Zobacz galerię

Kamili Boś w oko wpadł Maciej Kazek? Rolnik i rolniczka mają się ku sobie?Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×