"Rolnik szuka żony 6" w Wielkanoc. Zobacz zwiastun odcinka pilotażowego! Czy wśród nowych rolników jest kobieta?

"Rolnik szuka żony", czyli najpopularniejszy program rozrywkowy w Polsce startuje w Wielkanoc z odcinkiem pilotażowym 6. edycji. Kim są nowi uczestnicy programu? Czy wśród rolników jest kobieta? Zobaczcie zwiastun odcinka zerowego 6. edycji "Rolnik szuka żony".

Multimedia

"ROLNIK SZUKA ŻONY 6" ODCINEK 0. - PREMIERA, W PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY, 22 KWIETNIA, O GODZ. 20:15, W TVP1!

Już po raz szósty widzowie „Rolnik szuka żony" będą świadkami niezwykłych historii. Historii o tym, że trudno jest być samotnym. O tym, że nie warto rezygnować z szukania miłości i szczęścia. O tym, że nadzieja nigdy nie umiera, a marzenia się spełniają. Jak dowodzą kolejne „rolnikowe" śluby i dzieci, miłość można znaleźć niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania czy okoliczności.

W odcinku „0", który na antenie TVP1 zostanie wyemitowany w Drugi Dzień Świąt Wielkanocnych poznamy sylwetki 10 rolników, wybranych spośród setek osób, które zgłosiły się do udziału w kolejnej edycji programu.

Marta Manowska po raz pierwszy o nowej edycji! Kiedy początek zdjęć? Kto będzie szukał miłości?Zobacz więcej

Przez następne kilka tygodni nasi bohaterowie czekać będą na listy od osób zainteresowanych spotkaniem z nimi. Wszystkie listy trafią do adresatów, a losy tej piątki, która cieszyć się będzie największym zainteresowaniem (otrzyma najwięcej listów), będziemy śledzić w kolejnych odcinkach VI edycji programu „Rolnik Szuka Żony".

Kim są nowi uczestnicy programu? Tego na razie nie wiemy, ale w zwiastunie programu oprócz Marty Manowskiej występują tylko mężczyźni. Czy to oznacza, że w 6. edycji "Rolnik szuka żony" zabraknie kobiety rolniczki? Zobaczcie zwiastun odcinka zerowego 6. edycji "Rolnik szuka żony".

Zobacz galerię

"Rolnik szuka żony 6" w Wielkanoc. Zobacz zwiastun odcinka pilotażowego:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×