"Rolnik szuka żony 6". Widzowie ostro krytykują zachowanie rolników! Panowie mają wyśrubowane wymagania?

Za nami premierowy odcinek 6. edycji "Rolnik szuka żony". Widzowie mieli okazję poznać bliżej piątkę rolników oraz przekonać się, jakich kobiet będą szukali w programie. Po tym, jak oni otworzyli listy od kandydatek, w sieci zawrzało! Dlaczego?

Multimedia

Rolnicy z 6. edycji "Rolnik szuka żony" otworzyli listy!

Seweryn z 6. edycji "Rolnik szuka żony" otrzymał najwięcej listów. Po przeczytaniu wszystkich stwierdził, że -Jest kilka fajnych dziewczyn, ale jeszcze nie trafiłem na taką, żeby strzał był. Rozczarowany był również Jakub, który sądził, że jest jeszcze młody. Listy od starszych kobiet uświadomiły mu jednak, że jest już postrzegany nieco inaczej. Adrian jeszcze przed otwarciem listów zapowiedział w rozmowie z prowadzącą, że musi zwracać uwagę na szczegóły i piękno.

Rolnicy otworzyli listy i zadzwonili do kandydatek! Jeden z nich był bardzo niezadowolony!Zobacz więcej

Wielki zawód spotkał Waldemara, który spodziewał się, że dostanie więcej listów. Do niego również napisały nieco starsze panie, co go trochę rozczarowało. -Byłoby fajnie mieć parę lat młodszą partnerkę. - ocenił Waldemar. Najbardziej pokorny z całej piątki był Sławomir. Rolnik opowiadał, że przez natłok obowiązków nie był w stanie znaleźć do tej pory tej jedynej.

Rewolucja w 6. edycji programu Marty Manowskiej! Co się wydarzy?Zobacz więcej

Po emisji premierowego odcinka 6. edycji "Rolnik szuka żony" w sieci zawrzało. Widzowie zaczęli ostro krytykować zachowanie rolników, którzy mają bardzo wyśrubowane wymagania.

Ubawił mnie szczególnie najstarszy,który ma wymagania na poziomie królewicza z bajki

Odniosłam wrażenie że Panowie to tacy co to nie ja...

Sarkazm panów niebywały... I te docinki odkładając list przecież niektóre panie zostały pokazane i paskudnie ocenione

Obawiam się, że niejedna pani, która napisała do programu, właśnie teraz gorzko tego żałuje.

A jak Wy oceniacie 1. odcinek 6. sezonu "Rolnik szuka żony". Czy nowi uczestnicy mają szanse znaleźć miłość w programie?

Zobacz galerię

"Rolnik szuka żony" - 6. sezon w niedziele o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

Komentarze

Skomentuj
 • Martinoszka. (gość)

  Mam mieszane odczucia ,po tej edycji programu,bo z jednej strony Panowie określali się kogo szukają ,i to zrozumiałe,ale z drugiej strony zachowywali się bardzo nie elegancko widząc osoby nie w swoim typie... Bądź też nie odpowiadały im wiekowo. Żadnego z Panów nie odebrałam jako kogoś wyjątkowego(najmłodszy był najsympatyczniejszy)...Może się mylę,ale odniosłam takie wrażenie,że Ci panowie szukają świecącej gwiazdy...a nie ciepłej towarzyszki ...nie podobał się definitywnie wręcz arogancki stosunek to Pań ,które chciały nawiązać kontakt...i jak narazie bardziej wybierali oczami a nie sercem....ale wszak do wzrokowcy 🙃🙂😉..pozdrawiam

  10.09.2019 12:26
 • Agata (gość)

  Również mnie zaskoczyły ich wypowiedzi dotyczące wieku partnerek, mocno zdziwieni i zawiedzeni bo nie napisały do nich 25-latki. Sami ani wyglądu ani polotu nie posiadają, a chcieliby nie wiadomo jakich lasek.

  09.09.2019 22:25
 • iga (gość)

  szkoda czasu na taki bzdurny program , przydał by się psycholog dla niektórych

  09.09.2019 21:40
 • iga (gość)

  szkoda czasu na taki bzdurny program , przydał by się psycholog dla niektórych

  09.09.2019 21:40
 • 🐒 obiektywna (gość)

  Te kobiety wygladaly jak prostytutki nie dziwię się że chłopaki odrzucili listy oni wiedzą co chcą.Te kobiety są wybudowane nie tylko na papierze

  09.09.2019 21:16
 • Ela (gość)

  To fakt że Panowie są w sobie zadufani ale z drugiej strony Panowie wyraźnie mówili od jakich Pan oczekują listów i nie można myśleć że się uda i może będę wybrana to błąd Panie powinny bardziej słuchać czego oczekują Panowie rolnicy

  09.09.2019 20:19
 • sara (gość)

  tak to prawda a program jest żenujący

  09.09.2019 20:12
 • Anna (gość)

  Słusznie, że mają wymagania w końcu to chcą kogoś dla siebie a nie dla telewidzów .Odcinek bardzo mi się podobał!

  09.09.2019 20:10
 • Urszula (gość)

  Bardzo dobrze, że mają wymagania. To ich życie. Przesadą były listy kobiet po pięćdziesiątce i z bagażem doświadczeń do mężczyzny, który chce mieć swoją rodzinę. Mądrze powiedział jeden z nich, że większość kobiet pisząc do niego szuka spokojnej przystani (to te starsze z dorosłymi dziećmi) a on chce mieć swoją rodzinę.

  09.09.2019 13:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×