"Rolnik szuka żony 6". Wszystkie kandydatki na żony rolników! Które z nich zostaną zaproszone do gospodarstw?

Poznaliśmy kandydatki na żony rolników 6. edycji programu "Rolnik szuka żony"! Kim są panie, które zdecydowały się napisać listy do nowych bohaterów hitu TVP1? Poznajcie je bliżej! Która ma szansę zostać żoną rolnika?

Multimedia

"Rolnik szuka żony 6" - rolnicy poznali kandydatki na żony!

Bohaterowie 6. edycji "Rolnik szuka żony" przeczytali już listy od zainteresowanych nimi pań i na tej podstawie postanowili zaprosić niektóre z nich na spotkanie twarzą w twarz. Czy Adrian, Seweryn, Waldemar, Jakub i Sławomir mają już swoje faworytki?

Rolnicy poznali kandydatki na żony! Jakub zagrał va banque! Co z wybrednym Waldemarem?Zobacz więcej

Każdy z rolników odbył kilka randek. Najwięcej spotkań, bo aż 10, miał Adrian. Przyjechały do niego dziewczęta, które nie kryły, że są nim bardzo zainteresowana. Jedna przyleciała aż z Wielkiej Brytanii, a inna... zostawiła mu swoje usta na pamiątkę! Seweryn także zaprosił 10 pań, ale ostatecznie pojawiło się 8. W niektórych przypadkach, na widok potencjalnej żony Sewerynowi zaparło dech w piersiach.

Najbardziej wymagający Waldemar nie wyglądał na zadowolonego. Raczej chłodno analizował każde odbyte spotkanie. Z kolei Sławomir ocenił swoje randki bardzo pozytywnie. Nie ulega wątpliwości, że będzie miał twardy orzech do zgryzienia. Jakub zdecydował się nawiązać kontakt z dwiema paniami. Przyjechała tylko jedna, ale z drugą porozmawiał za pośrednictwem komunikatora internetowego. Które kandydatki na żony mają największe szanse u rolników? Poznajcie je wszystkie!

Seweryn dostał najwięcej listów w historii programu! Rolnik znajdzie miłość?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×