rolnik szuka żony 6

„Rolnik szuka żony 9”. Świąteczny odcinek bez ulubieńców telewidzów! Fani będą zawiedzeni brakiem tej pary

Wielkimi krokami zbliża się kolejny świąteczny odcinek „Rolnik szuka żony”, w którym jak co roku widzowie będą mieli okazję dowiedzieć się, co słychać u uczestników show z różnych edycji. Ku rozpaczy wielu z nich, nie będą mogli oni zobaczyć jednej z ulubionych par „Rolnik szuka żony”. Kogo zabraknie w świątecznym odcinku „Rolnika”?

20.12.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony”. Sławomir Banasiak z 6. edycji został ojcem! Niesamowite jak długo to ukrywał

Sławomir Banasiak był uczestnikiem 6. edycji „Rolnik szuka żony”. Choć rolnikowi nie udało się znaleźć miłości w programie, to po zakończeniu emisji jego serce mocniej zabiło do Eweliny, z którą swego czasu pokazał się w świątecznym odcinku „Rolnika”. Nieco ponad rok temu para wzięła ślub i zaczęła mocniej chronić swoją prywatność. Nieoczekiwanie okazało się, że Sławomir i Ewelina w tamtym okresie zostali również rodzicami!

14.12.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 6". Marta przeszła ogromną metamorfozę! Jak dziś wygląda rolniczka, która starała się o względy Sławomira Banasiaka?

Program Telewizji Polskiej "Rolnik szuka żony" to flagowy produkt publicznego nadawcy, który z sezonu na sezon notuje coraz lepsze wyniki oglądalności. Prowadzony przez Martę Manowską format to także trampolina do sławy dla niektórych. W oczekiwaniu na kolejną edycję programu, warto wrócić wspomnieniami do 6. edycji show. To właśnie tam poznali się Sławomir i Marta. Związek już jest przeszłością, a Marta nie przypomina samej siebie z programu! Zobaczcie, jak się zmieniła!

10.10.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 6". Wioleta Boćwińska wyszła za mąż! Uczestniczka "Rolnika" poślubiła polityka. Wiadomo, jak się poznali?

Wioleta Boćwińska była uczestniczką 6. edycji programu "Rolnik szuka żony", gdzie była jedną z kandydatek ubiegających się o względy Adriana Berkowicza. Choć finalnie rolnik wybrał inną kobietę, to mimo wszystko dzięki programowi udało jej się znaleźć miłość. W sobotę 9 lipca Wioleta wyszła za mąż! Kim jest jej świeżo upieczony mąż?

12.07.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 6". Seweryn Nowak jest już po ślubie! Jak wyglądało wesele rolnika i jego świeżo upieczonej żony?

Kolejny uczestnik "Rolnik szuka żony" jest już po ślubie! Tym razem sakramentalne TAK powiedział Seweryn Nowak z 6. edycji programu. Ożenił się on z Magdaleną Mos, którą widzowie mieli okazję poznać w jednym ze specjalnych odcinków "Rolnika". W sieci pojawiło się pierwsze nagranie z wesela Seweryna i Magdy. Jak zaprezentowała się para młoda?

28.06.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 6". Ślub Seweryna Nowaka coraz bliżej! Ukochana rolnika pokazała zdjęcia ze swojego wieczoru panieńskiego

Już niebawem dojdzie do kolejnego ślubu uczestnika "Rolnik szuka żony". Tym razem na ślubnym kobiercu stanie znany z 6. edycji programu Seweryn Nowak. Uroczystość zaślubin rolnika zbliża się wielkimi krokami, gdyż jego ukochana ma już za sobą wieczór panieński. Narzeczona Seweryna pochwaliła się jego przebiegiem w mediach społecznościowych. Jak wyglądała impreza przyszłej panny młodej?

17.06.2022Rolnik szuka żony

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×