"Rolnik szuka żony 7". Apolonia zdradziła szczegóły finałowego odcinka! Józef znalazł miłość? Wiemy, kogo zabraknie!

W finale 7. edycji "Rolnik szuka żony" będzie się działo. Jedna z uczestniczek zdradziła już pierwsze szczegóły. Okazuje się, że w ostatnim odcinku zabraknie jednej osoby. O kogo chodzi? Sprawdźcie, co już wiadomo o finałowym spotkaniu Marty Manowskiej z bohaterami programu.

Multimedia

Apolonia z 7. edycji "Rolnik szuka żony" zdradziła już szczegóły finałowego odcinka!

Do wielkiego finału "Rolnik szuka żony 7" zostało jeszcze trochę czasu, ale w sieci pojawiają się już pierwsze przecieki ze spotkania Marty Manowskiej oraz bohaterów programu w Kazimierzu Dolnym.

Widzowie kibicują Marcie i Pawłowi! Dziewczyna zdecyduje się zostać w gospodarstwie rolnika?Zobacz więcej

Apolonia, która jest jedną z kandydatek Józefa zdradziła, co wydarzy się w ostatnim odcinku 7. edycji "Rolnik szuka żony". Kobieta pochwaliła się już zdjęciem z odcinka finałowego. Udzieliła też kilku istotnych informacji. Jeśli wierzyć jej słowom, w finale "Rolnik szuka żony" nie zobaczymy Ewy, która budzi spore kontrowersje wśród pozostałych pań.

Przeczuwam że wybrał Ewę i im nie wyszło. Józef w końcu może zobaczył jaką jest podstępną intrygantką. - zasugerowała jedna z internautek.

Czy Józef znalazł miłość w programie? -Ewy nie było to znaczy że nikogo nie wybrał? - zapytała retorycznie Apolonia, co może oznaczać, że ona lub Grażyna została na gospodarstwie rolnika najdłużej. Czy między farmerem a jedną z pań rzeczywiście zaiskrzyło?

OGLĄDAJ "Rolnika" i inne programy ONLINE w TVP VOD

Przekonamy się o tym już za kilka tygodni!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ulka (gość)

  Ewe? Najbrzydsza, niesympatyczna

  04.11.2020 08:33
 • Barbara (gość)

  Jakiś mało sympatyczny ten facet aż dziw bierze z wypowiedzi że to emerytowany policjant. Wizualnie i z małomówności najbardziej pasowałaby ewa.. Napewno nie te 2kobiety źle zachowanie charaktery nieciekawe ani wygląd figura etc....

  03.11.2020 09:13
 • gość (gość)

  Rolnik szuka żony 7 FINAŁ dopiero 13 Grudnia 2020 roku o 21:15 w jedynce to się dowiemy co i jak !!!!

  02.11.2020 23:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×