"Rolnik szuka żony 7". Bracia po raz pierwszy w historii programu! Kim są Piotr i Jakub? Obaj znajdą miłość w programie?

Po raz pierwszy w historii programu "Rolnik szuka żony" miłości szukają bracia. Kim są Piotr i Jakub? Czy obaj trafią do piątki szczęśliwców, którzy będą mieli szansę znaleźć miłość w programie?

Multimedia

"Rolnik szuka żony 7" - bracia w programie

Piotr i Jakub pojawili się w pilotażowym odcinku 7. edycji "Rolnik szuka żony". Są braćmi, którzy wspólnie prowadzą gospodarstwo, szanują się i wspierają nawzajem. Piotr jest starszy, odpowiada za uprawy i prace polowe, a młodszy Jakub za hodowlę i zdrowie stada. Zajmują się produkcją mleka i bydła opasowego. Poza gospodarstwem, dzielą też los kawalera. To chcieliby zmienić.

Dwie silne kobiety i bracia chcą szukać miłości w programie! Kto jeszcze? Poznaj kandydatów!Zobacz więcej

"Rolnik szuka żony 7" - Piotr

Piotr czuje, że nadszedł czas, aby w końcu trochę zwolnił i nie pędził tak jak dotychczas. Podświadomie czuje, że jest gotowy na związek, ale nie ma swojego ideału - cierpliwość i lojalność są dla niego najważniejsze. Szuka kobiety, która będzie do niego w jakimś stopniu podobna (powinna być szczupła). - Chciałbym, że to była kobieta ciepła, życzliwa... nie tylko dla mnie, ale i dla innych ludzi - wskazał Piotr. - Myślę, że miłość jest najważniejsza - podsumował.

"Rolnik szuka żony 7" - Jakub

Młodszy z braci nie czuje się samotny, ale szuka już partnerki raz na całe życie. -Lojalna, wyrozumiała i pełna akceptacji. Musi mieć to coś w sobie i piękny uśmiech - sprecyzował swoje oczekiwania wobec przyszłej partnerki Kuba. Dodał, że chciałby, aby kobieta mówiła szczerze, prosto z mostu, a nie "rebusami", jak to niektóre kobiety mają w zwyczaju. Czy zarówno Piotr, jak i Jakub będą mieli szansę znaleźć miłość swojego życia w programie TVP?

Internauci są bezlitośni dla Joanny! Rolniczka ma zbyt wysokie wymagania?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Yogi (gość)

    To przecież jest jedną wielka patologia jak taki syf można wpuszczac na tv i do neta ,ci co na to pozwalają to musza mieć nie zły pustostan we łbie

    15.04.2020 15:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×