"Rolnik szuka żony 7". Brat Łukasza z piątej edycji to znany aktor! Na pewno znacie go z "BrzydUli"

Łukasz Sędrowski, uczestnik piątej edycji programu TVP "Rolnik szuka żony" pochwalił się na Instagramie swoim bratem Szymonem. To znany aktor, który grał w wielu spektaklach i serialach. Telewidzowie z pewnością kojarzą go z roli w "BrzydUli", gdzie wciela się w postać byłego chłopaka głównej bohaterki.

Multimedia

Łukasz z programu "Rolnik szuka żony" pochwalił się znanym bratem

Łukasz Sędrowski to uczestnik programu "Rolnik szuka żony", który w telewizyjnym show szukał miłości. Przypomnijmy, że rolnik dał się zapamiętać przy okazji dość kłopotliwego zerwania kontaktu z jedną z pań, które przyjechały do jego gospodarstwa - Pauliną Rykałą, a także ze związku z Agatą Rusak, który okazał się być bardzo burzliwy. I choć w programie nie znalazł drugiej połówki, to wciąż śledził losy uczestników kolejnych edycji.

Agnieszka pokazała kształtną pupę! Kandydatka Dawida zachwyca formą i figurąZobacz więcej

Rolnik często dzieli się w mediach społecznościowych swoim życiem prywatnym, ale dopiero teraz pochwalił się, że spokrewniony jest z aktorem Szymonem Sędrowskim. To jego brat! Co o nim wiemy?

Szymon Sędrowski gra Bartka Dąbrowskiego w serialu "BrzydUla", ale na swoim koncie ma wiele innych ról. Z aktorstwem związany jest już od 20 lat! Urodził się 2 czerwca 1977 roku w Puławach. Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi. Do roku 2010 był zatrudniony w Teatrze im. Juliusza Osterwy w Lublinie. Od sezonu 2010/2011 związany jest z Teatrem Miejskim w Gdyni im. Witolda Gombrowicza. Możecie go kojarzyć z wielu polskich seriali oraz filmów. Grał między innymi w takich produkcjach jak "Na dobre i na złe jako", "Ojciec Mateusz", "Prawo Agaty", "M jak miłość" oraz "Anna German. Tajemnica Białego Anioła", w którym zyskał uznanie w roli męża legendarnej piosenkarki.

Cieszę się bardzo, że nie zostałem już zaszufladkowany. To radość, gdy można (najprościej mówiąc) pobawić się swoim zawodem, zagrać tak różne typy osób - wyznał aktor w rozmowie z "Dziennikiem Bałtyckim".

Prywatnie 43-letni Szymon Sędrowski jest mężem psychoterapeutki Katarzyny, mieszkają w Gdyni. W wolnych chwilach spacerują całą rodziną po trójmiejskich plażach.

Metamorfoza Uli w nowych odcinkach! Marek znów będzie z Pauliną, a Sebastian z Violettą?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Renata (gość)

    Bardzo przystojne chłopaki

    17.02.2021 02:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×