"Rolnik szuka żony 7". Dawid nie znalazł miłości w programie? Na Instagramie podrywa już uczestniczkę poprzedniej edycji!

Dawid z 7. edycji "Rolnik szuka żony" nie znalazł miłości w programie? Widzowie zauważyli, że farmer podrywa już na Instagramie uczestniczkę poprzedniej edycji! Czy to oznacza, że żadna z jego kandydatek nie okazała się "tą jedyną"?

Multimedia

Dawid z "Rolnik szuka żony 7" podrywa Dianę z 6. edycji

Dawid Noweta jest bohaterem 7. edycji "Rolnik szuka żony". Jego najbliżsi bardzo liczą na to, że chłopak w końcu się ustatkuje, znajdzie wymarzona wybrankę i założy z nią rodzinę. Farmer zaprosił do siebie na gospodarstwo trzy dziewczyny: Agnieszkę, Martynę i Magdalenę. Z którą z nich uda mu się stworzyć związek?

Józef płacze przed kamerami i narzeka, że rodzina się od niego odwróciła! TVP wycięła scenę z macaniem uczestniczek?Zobacz więcej

Niestety w sieci pojawiły się ostatnio plotki o tym, że Dawidowi nie poszczęściło się w programie. Uważni fani programu "Rolnik szuka żony" dostrzegli bowiem, że farmer podrywa na Instagramie Dianę, czyli kandydatkę Seweryna z 6. edycji.

Czy to dowód na to, że Dawid Noweta nie znalazł miłości w randkowym show Telewizji Polskiej? Nic nie jest jeszcze przesądzone. Tak czy siak, niektórzy twierdzą, że Dawid i Diana pasowali by do siebie.

Diana i Dawid, biblijne imiona, pasujecie do siebie - napisał jeden z internautów.

Też tak uważacie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mirka (gość)

    Jest widać że nigdy bibli nie czytałaś lub czytales

    10.10.2020 08:20
  • Ja (gość)

    Uważam że Diana tonie jest biblijne imie

    10.10.2020 02:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×