"Rolnik szuka żony 7". Dawid Noweta już nie szuka żony? Rolnik pochwalił się ukochaną?

Dawid Noweta to jeden z najbardziej zapamiętanych bohaterów programu "Rolnik szuka żony 7". Widzowie zapewne do dzisiaj doskonale pamiętają jego perypetie z kandydatkami, które skończyły się tym, że Dawid został sam na gospodarstwie. Czyżby w końcu znalazł miłość? Sam pochwalił się pewną kobietą!

Multimedia

Dawid Noweta z "Rolnik szuka żony 7" już nie szuka żony? Rolnik znalazł ukochaną?

Dawid Noweta był bohaterem programu "Rolnik szuka żony 7". Widzowie z pewnością doskonale zapamiętali miłosne perypetie rolnika, bowiem Dawid swoim zachowaniem sprawił, że niemal wszyscy widzowie komentowali jego poczynania.

Sympatyczny rolnik początkowo jawił się jako spokojny i pewny sobie mężczyzna. Zaprosił na gospodarstwo trzy panie i wyraźnie było widać, że początkowo mocno w oko wpadła mu filigranowa Martyna. Ze wzajemnością. I gdy wydawało się, że ta dwójka będzie chciała poznawać się lepiej, to... Dawid popłakał się, gdy inna z kandydatek postanowiła sama opuścić jego gospodarstwo i program! Wszyscy byli w szoku.

Joanna Wielgosz zdradziła, którzy uczestnicy "Rolnika" zostaną zaproszeni na jej ślub z Kamilem! Nie wszyscy są mile widziani?Zobacz więcej

Później Dawid próbował dalej poznawać Martynę, ale kluczem do porażki okazało się niezdecydowanie mężczyzny. Sama Martyna nie wiedziała, czego Dawid tak naprawdę od niech chce, co skończyło się jedną z najbardziej fatalnych randek w całej historii programu "Rolnik szuka żony". Dawid postanowił zaprosić Martynę do swojego ulubionego klubu, gdzie przygotował dla mniej prawdziwą ucztę. Jednak dziewczyna już nie chciała rozmawiać z rolnikiem i podczas randki oświadczyła mu, że... sama opuszcza gospodarstwo i program. Dawid się załamał i po wyjściu z budynku niemal osunął się na ziemię, gdzie zaczął płakać. Martyna była w szoku. Po tym wydarzeniu, Dawid postanowił dla odmiany sam odesłać ostatnią kandydatkę do domu i w ten sposób zakończył swoją przygodę z "Rolnikiem".

Od tego czasu w sieci pojawiały się różne doniesienia odnośnie do Dawida. Wiadomo było, że mocno spodobała mu Diana z 6. edycji "Rolnik szuka żony", ale ta znajomość nie przerodziła się w cos poważniejszego. Teraz natomiast Dawid Noweta na swoim Instastory pochwalił się tajemniczą kobietą, której twarz postanowił zakryć! Na jednym ze zdjęć jedynie widnieje podpis:

Uwielbiam te jej sesje

Gdy odmówiła, rolnik osunął się na kolana z płaczem! Dziś wygląda zupełnie inaczej!Zobacz więcej

Czy to oznacza, że Dawid Noweta jest zakochany? Bardzo prawdopodobne! Chociaż oczywiście pewności nie mamy i możemy jedynie czekać, aż uczestnik "Rolnik szuka żony" w pełni pochwali się ukochaną!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Zwała po mefedronie (gość)

    Nosek biały duże gały

    06.05.2022 12:35
  • Płaksa (gość)

    Ile wzięła za tę usługę

    06.05.2022 12:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×