"Rolnik szuka żony 7". Dawid Noweta w czułych objęciach z jedną z byłych uczestniczek programu! Dawid i Diana są parą?

Już wkrótce na antenie TVP będzie można oglądać 8. edycję programu "Rolnik szuka żony", ale wielu fanów formatu wciąż bacznie obserwuje poczynania uczestników poprzedniej edycji show. Teraz zamieszanie wokół siebie robi Dawid Noweta, który pojawił się na zdjęciach w czułych objęciach z... jedną z kandydatek Seweryna z "Rolnik szuka żony 6", Dianą! Dawid i Diana są parą? Sprawdźcie!

Multimedia

Dawid Noweta z "Rolnik szuka żony 7" w czułych objęciach z jedną z byłych uczestniczek programu! Dawid i Diana są parą?

Dawid Noweta to jeden z najbardziej rozpoznawalnych uczestników 7. edycji programu "Rolnik szuka żony". Gdy wyemitowano jego wizytówkę, to był jednym z faworytów widzów. Wszyscy bardzo mu kibicowali, jednak nikt się nie spodziewał tego, co się wydarzy w trakcie programu...

Gdy na gospodarstwo Dawida przyjechały trzy kandydatki, mężczyzna, chociaż początkowo jego największą faworytką była piękna Martyna, nie mógł zdecydować się, której z pań poświęcić największą uwagę. Przy okazji wydało się, że poza kamerami nie do końca był szczery wobec pań, ale największy dramat rozegrał się w momencie, gdy pierwsza z kandydatek postanowiła opuścić gospodarstwo. Wywołało to lament młodego rolnika, który nie mógł powstrzymać łez. Jeszcze mocniej było, gdy z programu postanowiła odejść Martyna, która już miała dosyć niezdecydowania Dawida. Skończyło się to kolejnym płaczem i wręcz osunięciem się na ziemię w geście rozpaczy.

Dawid Noweta zauroczył się jedną z kandydatek? Ponownie zgłosi się do programu?Zobacz więcej

Chociaż Dawid Noweta nie znalazł w programie miłości, to pojawiało się coraz więcej plotek, że serce młodego rolnika mocniej zabiło do... jednej z kandydatek Seweryna z 6. edycji "Rolnik szuka żony"! W oko Dawidowi miała wpaść piękna Diana Stankiewicz, a oboje tylko podkręcali plotki, że mają się ku sobie! Teraz spotkali się ponownie na weselu! Przy okazji zrobili sobie kilka wspólnych zdjęć, na których Dawid czule obejmuje Dianę!

Czy Dawid i Diana są razem? Raczej nie, bowiem opis samej Diany, która na jednym ze zdjęć nazwała się singielką mówi sam za siebie. Myślicie, że Dawid i Diana pasują do siebie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×