"Rolnik szuka żony 7". Ilona Tryba wspomina udział w randkowym show TVP! Była kandydatka Macieja żałuje występu przed kamerami?

Finał programu "Rolnik szuka żony 7" już dawno za nami, ale dopiero teraz jedna z uczestniczek randkowego show TVP postanowiła podzielić się swoimi wrażeniami po udziale w programie. Ilona Tryba właśnie zadebiutowała na Instagramie, gdzie opublikowała obszerny wpis na temat "Rolnika"!

Multimedia

"Rolnik szuka żony" to program, który widzowie po prostu pokochali. Nic więc dziwnego, że emocjonują się perypetiami bohaterów nawet po zakończeniu show.

Wielu widzów długo zastanawiało się, jak udział w 7. edycji "Rolnika" wspomina Ilona Tryba, która była finałową kandydatką Macieja Kazka. Mężczyzna niemal do ostatniej chwili zwodził piękną i młodą dziewczynę, chociaż widzowie dostrzegali, że raczej nie jest nią zainteresowany. Mimo to show przed kamerami trwało...

Czy teraz Ilona Tryba żałuje swojego udziału w programie? Jak patrzy na to, co się wydarzyło? Odpowiedzi udzieliła sama uczestniczka "Rolnik szuka żony", która właśnie zadebiutowała na Instagramie!

Mateusz Kisiel prezentuje wyrzeźbiony tors i pozuje z roznegliżowanymi dziewczynami! Zawalczy na MMA-VIP!Zobacz więcej

Z cyklu rolnikowe wspomnienie … :D Bardzo często zadajecie mi pytanie czy żałuje udziału w programie Rolnik Szuka Żony. Otóż nie żałuję zgłoszenia się do programu jak i samego udziału w nim. Była to dla mnie wspaniała przygoda życia i choć w finale polały się łzy, to mimo wszystko bardzo się cieszę, że odważyłam się wystąpić przed kamerami. Miałam możliwość poznać mnóstwo wspaniałych ludzi. Dziękuję wszystkim osobom, które biorą udział w realizacji programu RSŻ. Dziękuję całej rolnikowej ekipie :) Było to dla mnie coś nowego i coś nieznanego. I choć jak to bywa w życiu „czasem słońce, czasem deszcz” program ten pozostanie dla mnie nie tylko przygodą, pięknym wspomnieniem, ale także wielką lekcją życia. Z tego miejsca chciałabym podziękować również Wam moi drodzy za wszelkie słowa wsparcia, otuchy te usłyszane czy przeczytane. Możecie mi wierzyć lub nie, ale ma to dla mnie ogromne znaczenie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×