"Rolnik szuka żony 7". Józef jest najstarszym farmerem w programie. Jego zachowanie rozsierdziło widzów: "Żenujące"

Tak jest! Siódma edycja programu "Rolnik szuka żony" ruszyła z kopyta. Jak można było się spodziewać, miłosne perypetie uczestników poruszyły widzów, którzy dawali upust emocjom w mediach społecznościowych. Jednym z najbardziej komentowanych wątków był ten z Józefem. Chyba mamy pretendenta do największych skandali tego sezonu.

Multimedia

"Rolnik szuka żony" wystartował i nikt już go nie zatrzyma

Śmiało można powiedzieć, że "Rolnik" od lat cieszy się olbrzymią popularnością wśród odbiorców. Potwierdzeniem tego są nie tylko wyniki oglądalności, ale także fala komentarzy, która widoczna jest już podczas premiery każdego niedzielnego odcinka show TVP. Widzowie z zapartym tchem przyglądają się temu, co dzieje się w gospodarstwach bohaterów TVP. Póki co, o słowach "wsi spokojna, wsi wesoła" możemy zapomnieć. Szykuje się naprawdę spora dawka emocji.

Największe skandale z hitowego programu TVP1. Rolnicy potrafią szokować! Zobacz więcej

Józef w "Rolnik szuka żony"

Najstarszym farmerem tej edycji jest 66-letni Józef, który początkowo zaskarbił sobie sympatię fanów hitowego show TVP. Odcinek zerowy zapowiadał, że w końcu senior nie będzie miał wymagań z kosmosu. Czar prysł, gdy Józef zaczął otwierać listy. Farmer nie ukrywał, że jest wzrokowcem i wygląd jest dla niego bardzo ważny. - Widzisz tu miłość? - rzucił w pewnym momencie do Marty Manowskiej, która była mocno zmieszana postawą Józefa. Okazuje się, że uczestnik "Rolnika" chciałby mieć też partnerkę młodszą o 10 lat. Bo jak to tak, żeby kobieta była starsza od mężczyzny.

Niezręczna rozmowa

Marta Manowska widząc, co wyprawia Józef zaproponowała mu, żeby zadzwonił do jednej z kandydatek. Niestety nie był to dobry pomysł. Rozmowa okazała się niebywale niezręczna i Józef szybko zresztą ją zakończył. - Każdy dzień spędzony w samotności, to dzień stracony - słyszeliśmy na początku programu. Oby Józef ze swoimi wymaganiami znalazł tę jedyną.

Wyszło szydło z wora?

"Teraz to nie ma co się dziwić, dlaczego jest tak długo sam. Wymagania jak nie wiem co. Szansy na poznanie się nie daje, bo przecież wzrokowiec z niego idealny. I najważniejsze - minimum 10 lat młodsza" - czytamy w mediach społecznościowych. "Kolejny starszy facet rozczarowany, że nie biją się o niego 20-stki. Żenujące. Powtórka z rozrywki i poprzednich sezonów" - dodaje ktoś inny i zauważa, że to nie pierwszy raz w historii programu. Też widzicie pewną analogię?

Rekordowa liczba listów i pierwsze wrażenia po ich odczytaniu. Kto ma największe szanse na miłość?Zobacz więcej

Z niecierpliwością czekamy na rozwój sytuacji. Wszystko zresztą na bieżąco będziemy relacjonować.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ula (gość)

    W Polsce mamy taki problem : jest dużo fajnych kobiet i mało atrakcyjnych facetów.

    29.09.2020 18:48
  • Gość (gość)

    Ten program to żenada z tymi starymi prykami . Żeby popsute czarne , jęzor biały.Obrzydliwy ten staruszek udający młodego byczka .Tfu....

    17.09.2020 11:56
  • Moni (gość)

    Racja, ja lubiłam sobie jakiś odcinek obejrzeć czasem ale zawsze te dziadki 50 plus to mi ciśnienie podnosili a ten to już przebił wszystkich, obrzydliwy z tym językiem wywalonym i tą gadką o kacu .....

    17.09.2020 08:36
  • Batman (gość)

    Co to za lump skad on spadł napewnoz dzury gdzie psy dupammi szczekają, a Manowska powinna jego wyrzucić z programu bo wstyd przynosi ogladajacym, prawdziwy ezbek szmaciarz, bez kultury, nie będę ogladac tego programu Żenujące

    16.09.2020 21:30
  • Moni (gość)

    Może celowo takiego wybrali, żeby wzbudzał kontrowersje? Ale szkoda tych pań, które go odwiedzą.

    16.09.2020 21:20
  • aga (gość)

    stary zarozumiały grzyb. Pruchno szczerzące dziurawe zębiska. Żenada

    16.09.2020 10:33
  • Widz (gość)

    Burak był Burak jest i Burak zostanie Żenada Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nie. Żenada

    16.09.2020 10:29
  • Monia (gość)

    Ten po 66 jest niemily ja bym go wprowadzila do obory przestalam ogladac ten program

    16.09.2020 07:44
  • Sąsiad (gość)

    Stary UBek, który swą chorą żonę "leczył" pałką służbową, pasem milicyjnym, kablem od prodiża czy gorącym żelazkiem... Który jest na Liście IPN... a TVPiS wzięło takiego kogoś do programu? !

    Z nim nawet Ukrainki nie wytrzymują, bo ostatnio tylko takie do siebie tam zapraszał, bo już żadna Polka z okolicy nie chce się do niego zbliżać na odległość mniejszą niż to bezpieczne...

    ŻENADA!

    16.09.2020 07:33
  • Gwiazda 60+ (gość)

    Baba Jaga Jeśli kobieta i mężczyzna 60 + jest w twoim mniemaniu obleśnym człowiekiem to ty jesteś głupią, złą i prymitywną babą, niezależnie od wieku. Życzę ci kobieto 100 lat życia w poczuciu jaka jesteś po 60 obleśna🙏

    15.09.2020 23:00
  • Gwiazda 60+ (gość)

    Baba Jaga Jeśli kobieta i mężczyzna 60 + jest w twoim mniemaniu obleśnym człowiekiem to ty jesteś głupią, złą i prymitywną babą, niezależnie od wieku. Życzę ci kobieto 100 lat życia w poczuciu jaka jesteś po 60 obleśna🙏

    15.09.2020 22:57
  • stary komuch ,,, ten człowiek już w swojm życiu przeleciał kilkaset bab ,to był chart na baby i nie tylko polki a nawet i z ukrainy tam było mnogo ich (gość)

    stary lis ,,,ten człowiek już w swoim życiu przeleciał kilkaset nawet ukrainki tam były ,to stary gliniarz na emerytuże ,,on by chciał taką 30 latke żeby go bawiła ,,,,,,,,,,,,,,,,,,

    15.09.2020 19:36
  • Anna (gość)

    Ten 66 latek to żenada- całować blee..muszę przełączać kanał kiedy widzę go w tv

    15.09.2020 12:07
  • Baba jaga (gość)

    Gisc - naucz się pisać poprawnie - a ja jestem młodą piękną , wysportowaną kobietą i nie robię sobie trwałej ondulacji na głowie bo to już nie modne !!! Tyle w tym temacie .

    15.09.2020 09:44
  • Maryla (gość)

    Telewizja powinna staranniej dobierać uczestników takich programów jak:Rolnik szuka żony " inaczej stają się żenujące . Chodzi mi o to by występowali w nich ludzie kulturalni i dobrze wychowani by nikogo nie ranili i nie poniżali. Zachowanie tego pana kompromituje nie tylko jego w oczach opinii publicznej. Gdybym byla decydentka w Tv po prostu odmówiłabym wspolpracy z takim nieokrzesanym człowiekiem. Jezeli szuka znajomości z młodymi kobietami to.nirch szuka ale nie na antenie tv za pieniądze podatników.

    15.09.2020 09:38
  • kulka (gość)

    Jeszcze wywalił ten biały język po co-- czy to mu jest potrzebne aby na stare lata się poniżał !!

    15.09.2020 09:34
  • Rwan (gość)

    Wypowiedzi jak zwykle polskiej zapuszczonej damsko męskiej hołoty

    15.09.2020 06:57
  • Gisc (gość)

    Baba Jaga może ty jesteś w tym wieku obleśna bi jesteś gruba przepoconą z trwała na pust łbie

    15.09.2020 06:55
  • Gosc (gość)

    Jako kobieta tez jestem wzrokowcem i ca wziąć tylko kogos bo się nazywa chłop aparycja do rzecz ważna bardzo bo najpierw się widzi a pixniej ktoś dopiero usta otwiera

    15.09.2020 06:54
  • Stara godność (gość)

    Ostatnie tchnienia prącia

    15.09.2020 06:43
NowszeStarsze