"Rolnik szuka żony 7". Magdalena Bator pokazała swoją szczęśliwą rodzinę. Fani dopytują, czy uczestniczka jest w kolejnej ciąży!

Magdalena Bator to rolniczka z 7. sezonu „Rolnik szuka żony”. Podczas nagrań nie udało jej się poznać swojej drugiej połówki. Po programie odnalazła jednak prawdziwą miłość. Teraz podzieliła się zdjęciem swojej rodziny. Magda skomentowała domysły fanów o jej drugiej ciąży!

Multimedia

Magda z "Rolnik szuka żony 7" pokazała swoją rodzinę!

Magdalena Bator pojawiła się w 7. edycji "Rolnik szuka żony". Nie udało jej się zbudować bliższej relacji z żadnym z uczestników, których spotkała na planie. Rolniczce przypomniał się później list od mężczyzny, który jednak nie pojawił się w programie. Po zakończeniu nagrań Magda postanowiła bliżej poznać Jakuba. Okazało się, że to on był partnerem, którego cały czas szukała. Teraz są rodzicami i tworzą szczęśliwą rodzinę!

Magdalena Bator chwali się synkiem! Fani rolniczki wniebowzięci!Zobacz więcej

Magdalena podzieliła się ostatnio zdjęciami, na których widać ją razem z jej partnerem i synkiem. Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy. Fani uczestniczki gratulowali jej pięknej rodziny i życzyli wiele szczęścia.

Slicznie piekna rodzinka i usmiechy na twarzy bezcenne mowia wszystko😍😍

Pięknie wyglądacie. Wszystkiego dobrego życzę 🙂

Niektórzy internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół. Rolniczka napisała w opisie zdjęcia "... radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza". Liczba mnoga wyrazu dziecko oraz luźniejsza bluzka Magdy sprawiły, że dociekliwi obserwatorzy zaczęli dopytywać o drugą ciążę, a niektórzy od razu gratulowali.

Gratulacje! Kolejny bobasek w drodze! :*

Jesteś w ciąży?

Magdalena Bator skomentowała wypowiedzi swoich fanów. Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" napisała, że nie jest w ciąży.

W galerii znajdziecie więcej zdjęć Magdaleny Bator i jej ukochanym i synkiem!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×