"Rolnik szuka żony 7". Magdalena i Jakub spędzili razem święta. Magda pokazała zdjęcie, a Internauci są pewni: To miłość!

Magdalena Bator to rolniczka, która otrzymała rekordową liczbę listów od zainteresowanych nią mężczyzn. Jej serce zdobył Jakub, z którym Magda właśnie spędziła pierwsze święta. Opublikowała urocze zdjęcie!

Multimedia

Magda i Kuba razem w święta

Początki Magdaleny Bator w programie "Rolnik szuka żony" były obiecujące - dostała rekordową liczbę listów od zainteresowanych nią mężczyzn. Później okazało się jednak, że zaproszeni do jej domu panowie nie są strzałem w dziesiątkę. Po ponownym przejrzeniu listów trafiła na Jakuba, z którym właśnie spędziła święta.

Magda zarzuciła Adamowi, że przed programem poznał inną dziewczynę! Fani wytykają rolniczce hipokryzję!Zobacz więcej

Magda i Jakub postanowili stworzyć związek. W finałowym odcinku "Rolnika" przyznali, że ich rodziny już się poznały i planują wspólną przyszłość. Kuba wspominał już nawet coś o zaręczynach. Na najnowszym świątecznym zdjęciu przy choince widać, że wciąż wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Internauci obserwujący Magdalenę w mediach społecznościowych cieszą się jej szczęściem. Podkreślają, że uczucie, które łączy ją z Jakubem jest widoczne gołym okiem. Nie mają wątpliwości - to miłość. Wszyscy czekają więc, aż para poinformuje o zaręczynach!

Szczęśliwi Paweł i Marta oraz zadowolona Magda u boku Jakuba. Kto jeszcze pojawi się w świątecznym odcinku "Rolnika"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • MałaMi (gość)

    Marek nawet brudnych portek nie zmienił...

    28.12.2020 14:29
  • Mati (gość)

    Dziwna ta cała sytuacja. Wydaję się że znała już Jakuba jak zaproszeni chłopcy przyjechali do niej bo bardzo była cięta na nich i krytykowała nawet i porównywalną do ideału czyli Jakuba. Szuka partnera narzucając z góry ze ma zamieszkać i niej A teraz przeprowadzila się już do Jakuba.

    27.12.2020 22:15
  • Maria (gość)

    Magda jest wyrachowana ona potrzebowała chłopa do robienia dzieci od zaraz.czego tu zazdrościć !!!! Mało w nich szczerości i radości poczekamy zobaczymy.życzę Dawidowi szczęścia w szukaniu i lepszego wyboru.Ale dużo szczęścia życzę p.Jakubowi w szukaniu odpowiedniej kobiety, dużo szczęścia Marcie i Pawłowi.

    27.12.2020 19:21
  • Owal (gość)

    Nie sztuka zrobic sobie ladne zdjecia dla publiki. Najwazniejsze w tym wszystkim jest to czego nie widzimy.

    27.12.2020 15:54
  • Maniek (gość)

    Ona jest największą desperatką ze wszystkich sezonów. Żal patrzeć.

    27.12.2020 15:19
  • Trzymam kciuki (gość)

    Po czym wy tak szybko człowieka osądzajcie? Po oczach🙂 Zastanówcie się nad sobą ludzie mają taką dziwną naturę że jak komuś się układa to trzeba mu dowalić. Ja tego nie rozumiem. Magdzie życzę szczęścia 😘

    27.12.2020 13:39
  • Szczera (gość)

    Nie przesadzajcie z tym słodzeniem wystarczy spojrzeć na jej wzrok jaki fałsz idzie......

    27.12.2020 12:46
  • Super (gość)

    Jesteście wspaniali Szczęścia miłości i zdrowia pani Magdaleno i Jakubie. . Piękna para jesteście . Szczęść Boże.

    27.12.2020 10:55
  • Kati (gość)

    Czesti

    27.12.2020 10:37
  • Hanka (gość)

    Pani Magdo, życzę Pani i partnerowi udanego zwiazku i milosci.

    27.12.2020 10:24
  • Do pani Magdy (gość)

    Pani Magdo życzę aby wasz związek przetrwał jak najdłużej i abyście byli szczęśliwi do końca życia pozdrawiam

    27.12.2020 09:56
  • Gość (gość)

    Wyrachowana

    27.12.2020 09:32
  • Baba (gość)

    Ale z was jad sir siapi.Piekna para, ona ladna , on przystojny.Mam nadzieje , ze on charakter tez ma dobry.Madziu, trzymaj go krotko , bardzo krotko haha.Cudowni jestescie, yrzymam kciuki i mysle , ze na przyszle Swieta pokaza was juz we troje .

    27.12.2020 08:38
  • Beata (gość)

    Myślę że im się uda bo oboje znają twarde życie.

    27.12.2020 08:10
  • Maria Wójcik (gość)

    Zamawiam bo chcę schudnąć 15 kg

    27.12.2020 05:37
  • Janina (gość)

    Wszystkiego najlepszego ,oboje zasługują na szczęście i bycie we dwoje.

    27.12.2020 05:33
  • Ziza (gość)

    Ludzie o co wam chodzi, chyba zazdrość przez was przemawia. Udało im się, znaleźć kogoś kto kocha, trzeba im kibicować a nie hejtowac