"Rolnik szuka żony 7". Magdalena nie może opędzić się od adoratorów? Była kandydatka Dawida opublikowała wymowny mem!

"Rolnik szuka żony 7" już jest na finałowej prostej. Już niedługo zakończy się ta edycja programu, która w historii zapisze się jako wyjątkowo smutna i dramatyczna, w której mało kto znalazł miłość.

Multimedia

Miłości nie znalazł Dawid Noweta, który myślał, że "Rolnik szuka żony 7" będzie dla niego szansą. Mężczyzna zaprosił na gospodarstwo trzy kobiety: Agnieszkę, Martynę i Magdalenę, jednak stosunki między nimi wszystkimi popsuły się eksperesowo!

Magdalena nie była faworytką Dawida, którego serce biło dla Martyny, więc mężczyzna postanowił jej podziękować za udział w programie. Kobieta wyjechała z gospodarstwa zrozpaczona, chociaż wcześniej wspominała, że Dawid raczej niezbyt ją interesuje...

Dawid Noweta postanowił przejrzeć listy na nowo? Jednak znajdzie miłość?Zobacz więcej

Czy Magdalena po programie znalazła miłość? W jednej z ostatnich sesji Q&A twierdziła, że wciąż jest singielką, ale od adoratorów nie może się opędzić! Dobitnie świadczy o tym mem, który dzisiaj zaprezentowała w mediach społecznościowych. Jak widać, wszyscy mężczyźni którzy do niej piszą nie spełniają jej wymagań.

Jak myślicie, Magdalena znajdzie tego jednego, jedynego?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kamil (gość)

    Takie to w drzwiach spędzam

    07.12.2020 16:46
  • blee (gość)

    nos ma jak mój piesek lizus

    06.12.2020 15:40
  • Tomi (gość)

    Kobyła ,jakby nie patrzeć.Brzydka jak noc.

    06.12.2020 12:59
  • ido (gość)

    Paskudne to,i ma parcie na szkło.

    06.12.2020 12:57
  • Milo (gość)

    Z twarzy trochę podobna do... Konia

    06.12.2020 10:53
  • Ks (gość)

    Wszystkie komentarze ochydne tylko zaśmiecacie internet...patrzcie sami na siebie zamiast oceniać innych

    05.12.2020 22:36
  • Gosia (gość)

    Masakra taka brzydka i nie może się odpędzić od adoratorów? Dobry żart, żęby ma krzywe i w ogóle to jej granie w rolniku, porażka... Ale do Dawida w sumie pasowała, bo on też niezbyt piękny... Co nie można powiedzieć o kandydatach Magdy! Prawdziwe ciasteczka, Paweł zabawny, a Adam super chłop!

    05.12.2020 20:40
  • Iwona (gość)

    Dawid psychiczny a ona jeszcze bardziej. Ten program jest dla idiotów , którzy myślą że w trzy dni znajdą miłość. A po za tym większość sìę lansuje na wizji.

    05.12.2020 20:10
  • Bbrzydka jak kuuupa (gość)

    Koszmarna brzydota

    05.12.2020 18:03
  • Twarz jak chłop! (gość)

    Są faceci, którzy lubią takie męskie z twarzy kobiety.

    05.12.2020 17:36
  • Ok (gość)

    Chyba kogoś poniosło 😂

    05.12.2020 16:24
  • Hak (gość)

    Z takim nosem niech lepiej nie wybrzydza tylko bierze co jest zanim się rozmyśli...

    05.12.2020 16:17
  • Piotrek (gość)

    Ta Magdalena wcale nie jest ładna, ale to kwestia gustu. Ona sprawia wrażenie, że ma parcie na szkło. Szkoda na nią czasu.

    05.12.2020 16:12
  • Kinga (gość)

    Ta Magdalena przeciętna uroda cały program w 1 stroju na gospodarstwie po rezwodzie z dzieckiem jakie wymagania aspiracje głupie zadania uczestnikom dala do wykonania zamiast nie ciągnąć głupoty od razu podziękować przedłużała program a faceci myśleli że pseudo księżniczka kogoś wybierze.. Za nie przemyślane decyzje powinny zwracać koszty..

    A teraz zaangażowała się wszystko chore. Dziwny ten program

    05.12.2020 14:32
  • Barbara (gość)

    2 panny nie wybrał fajne dziewczyny ta Marta szybko powinna zajść w ciążę by go usidlic bo sam nie wie co chce. Fajny brat i ojciec a on przeciętny jak i jego wybranka ale jakie mniemanie o sobie bo wystąpił kiedyś w programie. Kiepska para. Ale życzę powodzenia

    05.12.2020 14:27
  • Barbara (gość)

    2 panny nie wybrał fajne dziewczyny ta Marta szybko powinna zajść w ciążę by go usidlic bo sam nie wie co chce. Fajny brat i ojciec a on przeciętny jak i jego wybranka ale jakie mniemanie o sobie bo wystąpił kiedyś w programie. Kiepska para. Ale życzę powodzenia

    05.12.2020 14:26
  • Elzbieta (gość)

    Dawidowi i jego matce potrzebny dobry psycholog. Płaczę na zawołanie. 2 wartościowe dziewczyny wyrzucił z tego gospodarstwa bezwartościowa Martynę zostawił że grill etc głupota. Dziewczyna przyjechała lansowac się na facebooku

    05.12.2020 14:22
  • Barbara (gość)

    Ta Martyna młody wiek usta policzki napompowane i nie cncjatryska intelige

    05.12.2020 14:19
  • Krystyna (gość)

    Ta od Dawida rolniczka przeciętna uroda aspiracje ponad miarę szuka nie wiadomo kogo a niby Pawłem najniższym się zainteresowała ztylko że on ma dziewczynę

    05.12.2020 14:19
  • Barbara (gość)

    Ta Martyna młody wiek usta policzki napompowane i nie cncjatryska intelige

    05.12.2020 14:16
NowszeStarsze