"Rolnik szuka żony 7". Magdalena została mamą! Rolniczka i jej ukochany przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko!

Wielka rodzina programu "Rolnik szuka żony" właśnie powiększyła się o nowego, małego człowieczka! Magdalena, rolniczka, która szukała miłości w programie "Rolnik szuka żony y7", właśnie została mamą! Przywitała na świecie chłopca czy dziewczynkę?

Multimedia

MAGDALENA Z "ROLNIK SZUKA ŻONY 7" ZOSTAŁA MAMĄ!

Magdalena z 7. edycji programu "Rolnik szuka żony" właśnie została mamą! Jest to jej pierwsze dziecko! Ojcem małego Marcelka jest Kuba, którego Magdalena poznała w programie!

O narodzinach dziecka Magdaleny możemy przeczytać na oficjalnym profilu programu "Rolnik szuka żony" na Facebook:

To są nasze ulubione posty! Z przyjemnością informujemy, że nasza rolnicza rodzina się powiększyła. Tym razem za sprawą Magdalena z Rolnik szuka żony 7 i Kuby, którzy właśnie świętują narodziny swojego syna - Marcelka. Szczęśliwym rodzicom gratulujemy, a Marcelka serdecznie witamy!

Magda z 7. edycji jest w ciąży! Rolniczka pokazała spory brzuszekZobacz więcej

Z całego serca gratulujemy! Przypomnijmy, że Kuba doszedł do programu "Rolnik szuka żony" pod koniec jego emisji. Kandydaci, których początkowo wybrała Magdalena, nie okazali się tym, czego od mężczyzny i życia oczekuje piękna rolniczka. Na szczęście Magdalena wróciła do listu, który wpadł jej w oko już na samym początku, ale wówczas Kuba nie mógł pojawić się w programie z powodu braku czasu. Na szczęście później go znalazł, dzięki czemu Magda i Kuba dzisiaj są szczęśliwymi rodzicami!

Narodzin Marcelka gratulują fani programu! W komentarzach czytamy m.in. (pisownia oryginalna):

No i pięknie, takie happy end'y lubię 😊

Gratulacje super niech zdrowo rośnie Marcelek ale Radość w Rodzinie

Gratulacje i dużo Zdrowia dla Marcelka i dla Was Kochani niech Wam Marcel Rośnie na Pociechę dla Was dla Ludzi i dla Boga

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • W temacie (gość)

  O to syn Kuby o którym wspominał na początku programu ma brata. Szkoda tylko że pierwszy syn Kuby nie wie nawet jak jego tatuś wygląda. Bo tatuś jak dowiedział się że będzie miał dziecko uciekł jak zwykły frajer i o synu zapomniał. Może tego chociaż na ręce weźmie.

  28.05.2021 21:46
 • ciotka Halina co pupę wypina i ciało swe wygina (gość)

  No to mamy kolejną pierwiastkę...

  24.05.2021 19:32
 • Kasia gozsfjkkbl matfjkjb (gość)

  Uspokaja mogłopkmpfza dzajonnlomppl lazd nokpml lknlpjnl cackmlnp ty co robisz teraz bo ja hjhpnml0 kolonie mllnllknkpmmlpmlpm. Zadepuneszawra mopjlhl0k kpk 0mloba forum dyskusyjne cuopklpkmona hpkpjnmoj

  24.05.2021 19:17
 • Kasia gozsfjkkbl matfjkjb (gość)

  Uspokaja mogłopkmpfza dzajonnlomppl lazd nokpml lknlpjnl cackmlnp ty co robisz teraz bo ja hjhpnml0 kolonie mllnllknkpmmlpmlpm. Zadepuneszawra mopjlhl0k kpk 0mloba forum dyskusyjne cuopklpkmona hpkpjnmoj

  24.05.2021 19:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×