"Rolnik szuka żony 7". Marta Manowska zdradza, co się wydarzy w nowej edycji programu! Kiedy premiera?

Wielkimi krokami nadchodzi nowa, już 7. edycja programu "Rolnik szuka żony". Na planie produkcji gościła ekipa Telewizji Polskiej, która podpytała Martę Manowską o to, co się wydarzy w nowych odcinkach kultowego programu!

Multimedia

"ROLNIK SZUKA ŻONY 7" - CO SIĘ WYDARZY?

"Rolnik szuka żony" to program, który już w pewnością zapisał się w historii polskiej telewizji. Dzięki temu programowi już pięć par stanęło na ślubnym kobiercu, a w drodze na świat jest już siódme dziecko! To robi ogromne wrażenie!

Teraz przed nami start 7. edycji "Rolnik szuka żony". Ekipa Telewizji Polskiej miała okazję porozmawiać na planie programu z Martą Manowską, która zdradziła kilka szczegółów na temat nowych odcinków nowego "Rolnika"!

Ta edycja od innych różni się osobowościami, historiami i bohaterami. Znowu mamy takie sytuacje, które jeszcze się nie wydarzyły w programie i dlatego cieszę się, że przy każdej edycji to tak naprawdę jest nowy program - zdradziła Marta Manowska.

Ilona i Adrian na romantycznym zdjęciu z wakacji. Ich związek wciąż kwitnie!Zobacz więcej

Najważniejszy jest cel. To, że jest tyle związków i tyle małżeństw, uważam za wielki walor. Jeżeli się uda w programie to jest wielkie szczęście dla nas wszystkich, ale jeżeli uda się też po programie, to jest szczęście tych osób i to jest najważniejsze - dodała później prowadząca program "Rolnik szuka żony".

Czego widzowie mogą spodziewać się po nowej edycji programu "Rolnik szuka żony"? Co się wydarzy w programie? Sprawdźcie!

Program "Rolnik szuka żony 7" na antenie TVP 1 zadebiutuje w niedzielę, 6 września.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • To ja (gość)

    Ciekawe jakie będą te odcinki..I czy wszyscy znajdą te drugie polowki.

    13.08.2020 16:10
  • Za mało (gość)

    Rolnik szuka zony Za mało odcinków mają sezony . Za rzadko nadawane . Tymbardziej ze sa odwolywane przez wydarzenia sportowe . Naprawde nie da sie wiecej nakręcic na ten sezon

    12.08.2020 09:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×