"Rolnik szuka żony 7". Marta Manowska zdradza szczegóły na temat nowych uczestników. Po raz pierwszy usłyszała TAKIE słowa!

To już 7. edycja programu "Rolnik szuka żony". Piątka nowych bohaterów to w większości osoby przed 40. rokiem życia. Prowadząca Marta Manowska przyznaje, że takiej edycji jeszcze nie było.

Multimedia

"Rolnik szuka żony 7" - Marta Manowska o uczestnikach

Jesienią 2020 w TVP1 zobaczymy 7. edycję programu "Rolnik szuka żony". Jeszcze przed premierą poznaliśmy piątkę rolników, którzy w tym roku na naszych oczach będą szukać miłości. Prowadząca program Marta Manowska przyznaje, że uczestnicy w tym sezonie są wyjątkowi.

Znamy uczestników nowej edycji! Tak młodej ekipy jeszcze nie było - poznaj całą piątkę!Zobacz więcej

Magdalena, Paweł, Maciej, Józef i Dawid to osoby, które otrzymały najwięcej listów od potencjalnych kandydatek/kandydatów na żonę/męża. Marta Manowska spędziła z nimi trochę czasu, przygotowując ich na spotkania z zainteresowanymi nimi osobami. Dzięki temu poznała ich bliżej i ma kilka przemyśleń na ich temat.

- To jest młody skład, ale jednocześnie bardzo dojrzały. (...) Mają za sobą bagaż emocjonalny, niejednokrotnie bardzo duży, jak na taki wiek. Usłyszałam z ust jednego z bohaterów, a to jeszcze mi się nie zdarzyło w programie, "Marta, ja do tej pory nie wiedziałem, że źle szukałem. Ja źle wybierałem. Ja wybierałem złe kobiety - nie takie, które do mnie pasują, nie takie, które mnie uszczęśliwią, a ja mogę uszczęśliwić je". I to było piękne dla mnie, bo to było powiedziane poza kamerami, po takim... dobrym finale - zdradziła nam Marta Manowska.

"Rolnik szuka żony 7" - kiedy premiera nowych odcinków?

Nowa edycja programu "Rolnik szuka żony" rozpocznie się w niedzielę, 13 września, o godzinie 21:15. Tydzień wcześniej na antenach TVP oglądać będzie można koncerty w ramach Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, który będzie odbywać się w dniach 4-7 września.

Paweł Bodzianny i jego przeszłość. Zanim zaczął szukać miłości w rolniczym show, zyskał popularność w innym programie! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gosc (gość)

    Bardzo fajny program. Mozna powiedziec "Dla kazdego " Jestesmy juz znudzeni tancami, kabaretami itd. Czekam rowniez na "Sanatorium milosci " Szkoda, ze nie ma wiecej podobnych programow. A jesli komus nie pasuje ? No coz... Przelacz na inny kanaal. Jest ich tyle, ze masz w czym wybierac.

    05.09.2020 10:39
  • Gosc (gość)

    Najwyzszy czas skonczYves z tym streczycielskim programem ,wstyd ze TVP DAJE pieniądze na taką produkcję i hoduje Makowska sowicie płacąc za to dno za każdy program ma 500 tys.zł. czym się zasłużyła Panu prezesowi?

    29.08.2020 11:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×