"Rolnik szuka żony 7". Marta Paszkin i Paweł Bodzianny szaleli podczas sylwestrowej zabawy! Show jednak skradł brat Pawła z nową dziewczyną!

Chociaż program "Rolnik szuka żony 7" już za nami, to fani wciąż są zainteresowani życiem uczestników show TVP. Podczas sylwestrowej zabawy doskonale bawili się Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, czyli jedyna prawdziwa para, która stworzyła się w programie, jednak show skradł im ktoś inny...

Multimedia

Paweł Bodzianny i Marta Paszkin szybko stali się ulubioną parą widzów programu "Rolnik szuka żony 7". Ich uczucie rzeczywiście narodziło się podczas realizacji programu i doskonale oglądało się rozwój ich relacji w programie.

Paweł i Marta nie tylko tworzą teraz parę, ale oczywiście też wspólnie spędzili sylwestra, gdzie w szampańskich nastrojach witali 2021 rok! I chociaż wszystkie oczy były zwrócone na nich, to na jednym ze zdjęć show skradł... brat Pawła, Robert!

Marta Paszkin znowu w ogniu krytyki. Internauci zarzucają jej brak klasy, a to problemy zdrowotne!Zobacz więcej

Wszystko za sprawą zdjęcia, na którym Robert pozuje z piękną blondynką! Jeszcze niedawno spekulowało się, że Robert spotyka się z... byłą kandydatką Pawła, Natalią, jednak jak widać mężczyzna gdzie indziej ulokował swoje uczucia. Jego nową wybranką jest 23-letnia Pamela. Co ciekawe, wszyscy bracia Bodzianny mają bardzo podobny gust, jeżeli chodzi o kobiety, co zauważyli fani Pawła.

Widać panowie mają podobny gust jak chodzi o piękne blondynki 😍

Ależ Wy pasujecie do siebie Wow 😮Dobra, dobra ale żeby Wam tu nie prześledzić 😉Kochajcie się ❤️

Wszystkie pary sa przepiękne.Szczęsliwego Nowego Roku..🥂🍾🥂🍾

Zobaczcie, jak Marta Paszkin i Paweł Bodzianny witali Nowy Rok!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • adac (gość)

  A co dziecko ma wspólnego z zabawą sylwestrową...osoby, które piszą takie denne komentarze są po prostu nieszczęśliwe...żal mi was ...

  03.01.2021 17:37
 • Mmmm (gość)

  Zapomniała jjuz o dziecku

  03.01.2021 00:40
 • ze wsi (gość)

  Natalia jest wyjątkowa, wrażliwa i inteligentna, szczęśliwiec który ją dostanie. Te wszystkie blond lolity?......Nie jestem akurat fanką, ale to przecież nie o mnie chodzi. Powodzenia wszystkim!

  02.01.2021 13:57
 • Dobra madka (gość)

  A Dziecko gdzie zgubiłaś

  02.01.2021 13:09
 • saga (gość)

  A kogo to obchodzi.

  02.01.2021 12:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×