"Rolnik szuka żony 7". Marta Paszkin i Paweł Bodzianny w wyjątkowej ciążowej sesji zdjęciowej. Gwiazda show TVP opublikowała osobisty wpis!

Wiele osób zastanawia się, czy w programie "Rolnik szuka żony" rzeczywiście może narodzić się miłość. Historia Pawła Bodziannego i Marty Paszkin, którzy poznali się w 7. edycji randkowego show dla rolników to chyba najlepszy dowód na to, że jest to możliwe. Niedługo uczestnicy "Rolnik szuka żony 7" doczekają się wspólnego dziecka.

Multimedia

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny w wyjątkowej ciążowej sesji zdjęciowej. Gwiazda show TVP opublikowała osobisty wpis!

"Rolnik szuka żony" to prawdziwy telewizyjny hit. Program z edycji na edycję budzi coraz większe emocje i zgłasza się do niego coraz więcej osób, chociaż widzowie uważają, że za ilością nie zawsze idzie jakość, a niektórzy uczestnicy show zgłaszają się po rozgłos a nie miłość.

Na szczęście tego nie można powiedzieć o parze, która narodziła się w programie "Rolnik szuka żony 7". Paweł Bodzianny i Marta Paszkin od razu wpadli sobie w oko. On - poważny rolnik, szukający stabilizacji i pragnący rodziny, ona - samotna mama, która miała nadzieję znaleźć tego jednego jedynego. I udało się! Chociaż nie obyło się bez pewnych komplikacji, które zapewne widzowie "Rolnika" do dzisiaj doskonale pamiętają.

Zdradziła kulisy show. Czego zabrakło absztyfikantom?Zobacz więcej

Dzisiaj Paweł Bodzianny i Marta Paszkin są już szczęśliwym małżeństwem, a w drodze jest ich pierwsze wspólne dziecko! Zakochany rolnik, razem ze swoją ukochaną, zdecydował się na wyjątkową sesję zdjęciową, która uwiecznia ciążowe krągłości Marty. Zdjęcia robią wrażenie i sprawiają, ze trudno się nie wzruszyć patrząc na to, jaką miłością oboje się obdarowują.

Rolnik zmaga się z nieuleczalną przypadłością! "Przyzwyczaiłem się do tego"Zobacz więcej

Jednocześnie Marta Paszkin zdecydowała się na bardzo osobisty i szczery wpis na temat macierzyństwa. Gwiazda show TVP napisała:

Stefanie urodziłam mając 27 lat, teraz mam 35 lat. Zawsze chciałam mieć więcej niż jedno dziecko, ale przez te 8 lat przerwy między jednym a drugim (i życiowymi zawirowaniami…), momentami wątpiłam, że jeszcze kiedyś zostanę mamą. Okazuje się, że niepotrzebnie 💞

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • J.Grzybowska (gość)

    Bardzo miła dziewczyna.Pasują do siebie.

    22.04.2022 19:58
  • Omega (gość)

    Ale ta Kobieta jest wkórzajaca , działa na nerwy jak nikt inny . Nie trawię jej , no i uwikłała Rolnika ma wędkę A On się dał. Nic dziwnego że 1 nie chciał jej ale do łóżka potrafi pujsc

    20.04.2022 16:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×