"Rolnik szuka żony 7". Martyna i Dawid jednak spotkali się po finale programu? Uczestniczka show wyjaśnia!

Wielki finał programu "Rolnik szuka żony 7" za nami, jednak nie oznacza to, że już opadły po nim emocje. Widzów wciąż ciekawią poczynania Dawida, który w programie nie wybrał żadnej z kandydatek, ale podczas finału poczuł się zaskakująco pewnie!

Multimedia

Dawid Noweta to jeden z bohaterów programu "Rolnik szuka żony 7". Widzowie początkowo w młodym i przystojnym rolniku upatrywali jednego z ciekawszych bohaterów tej edycji programu, jednak nikt nie przewidział, że będzie to przede wszystkim jeden z bardziej kontrowersyjnych uczestników!

Dawid finalnie okazał się bardzo niepewnym siebie chłopakiem, co w programie go zgubiło. Już wtedy, gdy z jego gospodarstwa postanowiła wyjechać Agnieszka, pokazał swoją emocjonalność i długo po niej płakał, co było dość dziwne, ponieważ rolnik utrzymywał, że jego faworytką była... Martyna.

Marta i Paweł na wspólnych zdjęciach! Marta: "Dość ukrywania się!"Zobacz więcej

Niestety relacji z Martyną również nie udało mu się zbudować. Zdezorientowana kobieta też postanowiła odejść, co wywołało u Dawida istny atak paniki, który skończył się morzem łez i próbami dojścia do siebie. Gdy Martyna zrezygnowała, Dawid jednocześnie postanowił podziękować Magdalenie, która chyba jako jedyna z dziewczyn go niezbyt interesowała.

Podczas finału "Rolnika" widać było, że Dawid żałuje, że tak potoczyły się jego losy w programie. Żałowała także Agnieszka, która przyznała, że zbyt pochopnie podjęła decyzję o odejściu. To wyznanie spowodowało, że Dawid oznajmił jej, że chętnie się z nią spotka. Tyle tylko, że praktycznie to samo chwilę później zadeklarował Martynie, która przed kamerami wyznała, że zapraszała po programie Dawida do siebie, jednak ten... nie chciał jej przeszkadzać!

Czy ostatecznie Dawid i Martyna spotkali się po finale "Rolnik szuka żony"? Na to pytania na Instagramie odpowiedziała Martyna, która napisała:

Odpowiem zbiorczo. Pewne kwestie muszą pozostać prywatne, więc ;-) Będę dzielna i przemilczę.

Myślicie, że Dawid i Martyna jeszcze mają przed sobą wspólną przyszłość?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • alga (gość)

  Co to za program że nie ma żadnego, regulaminu ,Agnieszka miała racje , mówiąc o tej nocy co DAWID I Martyna poszli sobie (,,,,,,,,) a Manowska ją uciszyła w bezczelny sposób ze kamery są tylko 12godz,Wzią sobie kandydatki na nie złą PRÓBE ,Rolnik wymaga leczenia u psychiatry . Za co podatnicy opłacają abonament telewizyjny .Manowska widać że ma dość tego programu obściskując każdego rolnika, Marny to zarobek, lepszy Marek znak pokoju i do obornika .żeby warzywa były smaczne, POZDRO.

  18.12.2020 11:57
 • Myśl rozumem a nie fjutem (gość)

  W ramki opsadzic będzie chciała się. Wyczuł ciebie że jesteś miekiszonem. Ciężkie życie ciebie czeka

  18.12.2020 09:54
 • Jesteś, a malutmi do tej psiutmin (gość)

  Na gospodarstwo potrzebna dziewczyna wszech stron a , a nie taka by się strila ikase wydawała będzie dawała jak będzie. Widziała że. Korzyści ma

  18.12.2020 09:50
 • Pawel (gość)

  Ja bym wybrał Agnieszkę na jego miejscu...

  17.12.2020 10:42
 • Ela (gość)

  Daj sobie spokój z tą kobietą. Nie zależy jej na Tobie, to wyrachowana baba, która kosztem innych osiąga swoje cele.

  16.12.2020 23:06
 • alga (gość)

  Martyna jest fałszywa ,lubi okręcać sobie ludzi wokół palca .Dawid ma panienek więcej niż włosów na głowie .znikli z pokoju na całą noc zrobili co ( swoje).Oboje zatopieni w swojej przeszłości ,Jeżeli oni by chcieli być razem to proszę wszystkie kluby w Polsce pozamykać złotą kartę zniszczyć ,Ta para nie ma żadnej przyszłości,

  15.12.2020 13:26
 • Żanetta (gość)

  Dawidku odpuść sobie tą dziewczynę z przeszłością o której na pewno nie chciałbyś usłyszeć. Wyrachowana "puttana " szybko Cię zdominowała ..... a nuż poznasz jej ciekawą przeszłość.

  15.12.2020 12:00
 • Maria (gość)

  Nie ufaj Dawid tej kobiecie!! źle jej z oczu patrzy , zadufana w sobie mogła owinąć sobie Ciebie w okół palca, ale wplał pograć Ci na uczuciach wyższych..ona Cię skrzywdzi... Nie zasłguje na Ciebie..myśli, że będziesz skomlał o nią..Nie rób tego .możesz mieć jeszcze tyle kobiet daj sobie spokój..z tym zimnym wyrachowanym spojrzeniem tej osóbki.Powodzenia jesteś super gość ! Trzymam kciuki za Ciebie .

  15.12.2020 11:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×